• USD 33,04
  • EUR 36,02
  • ALTIN 2.559,61
  • BİST100 11.065
  • BTC 59.775

Istanbul Haberleri

istanbul haberleri ve güncel istanbul gelişmeleri, istanbul ile ilgili tüm video, istanbul fotoğrafları ve istanbul haberleri Haberin Gündemi - Haber, Spor, Magazin ve Son Dakika Haberleri sitemizde


Gündem

İstanbul'da kiralar ve ürün fiyatlarındaki artış, yabancı çalışanların yaşam maliyetini büyük ölçüde artırıyor.

Ekonomi

İstanbul'da İSPARK tarafından işletilen otopark ücretlerine yüzde 50'ye varan oranlarda zam yapıldı.

Turizm

İstanbul, 2024'ün ilk dört ayında 5 milyon 244 bin 936 yabancı ziyaretçi ile yeni bir rekor kırdı.

Spor

2026 UEFA Avrupa Ligi ve 2027 UEFA Avrupa Konferans Ligi finalleri Türkiye'de oynanacak. İstanbul ve Ankara ev sahipliği yapacak.

Gündem

Otoyol ve köprü geçiş ücretleri, gece yarısından itibaren ciddi oranda zamlandı. Sürücülerin ulaşım maliyetleri artacak.

Gündem

Polis, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle Taksim'e yürümek isteyen gruplara müdahale etti, çok sayıda kişi gözaltına alındı.

Turizm

2024'ün ilk çeyreğinde Türkiye'nin turizm geliri 8,8 milyar dolara ulaştı, Bakan Mehmet Nuri Ersoy, Formula 1'in 2026'da İstanbul'a döneceğini duyurdu.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da 5 yaşındaki Edanur Gezer'in kazı alanında oluşan su birikintisine düşerek ölmesi üzerine ihmalkarlığı eleştirdi.

Gündem

Tatilciler için ,Ramazan Bayramı'nda hava durumunu, İstanbul, İzmir ve Ankara için detaylı hava tahmini.

Gündem

Gayrettepe'de bulunan 16 katlı binada çıkan yangında 27 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi de yaralandı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İstanbul Kağıthane'de ekmek almak için fırıne giren Tarık K. isimli vatandaş uğradığı bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybetti.