"Şahane Hayatım" dizisinin yeni bölümü 1 Mayıs Çarşamba akşamı ekrana gelecek ve izleyiciler, 25. bölümde neler olacağını büyük bir merakla bekliyorlar.

Şu anda Now televizyon kanalında yayınlanan dizinin başrollerinde Hilal Altınbilek ve Onur Tuna yer alıyor. İkili, güçlü performanslarıyla seyircileri büyülemeyi başardı ve dizi, hikayesiyle sezonun en dikkat çeken projelerinden biri haline geldi.

bölümde, Onur ile olan görüntüleri ifşa edilen Didem, Şebnem ve Melisa'ya karşı harekete geçiyor ve ikisini hedef alan bir video paylaşıyor. Bu video sosyal medyada hızla yayılıyor ve büyük yankı uyandırıyor.
Video nedeniyle zor durumda kalan Şebnem, intikam almak için Didem'in zayıf noktasını hedeflemeye karar veriyor. Mange’yi Didem'den alarak onu sarsıyor. Onur ise Didem ile görüntülerini çeken Ahmet'i tuzağa düşürüyor.

Köşeye sıkışan Ahmet, bu durumdan kurtulmak için Mesut'tan yardım istiyor. Mange’yi kaybeden Didem ise öfkesini kontrol edemiyor ve Şebnem'in evini almak için Onur'a baskı yapıyor. Zaten Şebnem'in orada yaşamasını istemeyen Onur, Şebnem'e evi tahliye etmesi için ihtar gönderiyor.

Şebnem, bu tehditle karşı karşıya kalınca, Mesut'tan yardım istiyor. Mesut'un desteğiyle, Şebnem ve Melisa, Didem'e karşı güçlerini birleştiriyor ve ikisi için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Dizi, bu yeni bölümle birlikte izleyicileri heyecan dolu bir hikaye ve beklenmedik gelişmelerle karşı karşıya bırakacak.

Heyecan Dolu Anlar, Gaddar Dizisinin 18. Yeni Bölümünde! Heyecan Dolu Anlar, Gaddar Dizisinin 18. Yeni Bölümünde!