Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Gerçek, İlkeli ve Tarafsız Haberin, En Güncel Hali, Haberde Doğruya Bağlanın

FLAŞ HABER
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri ANASAYFASPORGÜNDEMPOLİTİKADÜNYATEKNOLOJİEKONOMİEĞİTİMMAGAZİNYAŞAMKADIN
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur heyecanı başladı
Facebook Twitter Google Plus WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült
- - Editör:

Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur heyecanı başladı

 İSTANBUL / DHAZiraat Türkiye Kupası 3. tur karşılaşmaları bugün oynanan maçlarla başladı.

 İSTANBUL / DHA

Ziraat Türkiye Kupası 3. tur karşılaşmaları bugün oynanan maçlarla başladı. Süper Lig ekiplerinden Bursaspor, UTAŞ Uşakspor'u 3-0 yenerek gruplara kaldı. Bir diğer Süper Lig ekibi Antalyaspor ise penaltılarla 24 Erzincaspor'u 6-5 yenerek bir üst tura çıktı. Torku Konyaspor, Kocaeli Birlikspor'u 4-1 yenerek tur atlarken, Osmanlıspor, Büyükçekmece Tepecikspor'a 1-0 yenilerek kupaya veda etti.

Gruplara kalan diğer takımlar ise Aydınspor 1923, Kayserispor ve Amed Sportif Faaliyetler oldu.

Ziraat Türkiye Kupası 3. turda bugünün sonuçları ve önümüzdeki maçların programı şöyle;

Aydınspor 1923-Denizlispor : 1-0

24 Erzincanspor-Antalyaspor : 1-1 (Pen. 5-6)

Sarıyer-Kayserispor : 2-7

Amed Sportif Faaliyetler-Vartaş Elazığspor : 1-1 (Uzt. 2-1)

Osmanlıspor-Büyükçekmece Tepecikspor : 0-1

Bursaspor-UTAŞ Uşakspor : 3-0

Torku Konyaspor-Kocaeli Birlikspor : 4-1

YARIN:

11.30 Iğdır Aras Spor-Bandırmaspor (Iğdır Kışla Semt)

13.00 Tuzlaspor-Manisaspor (Tuzla Belediye)

13.00 1461 Trabzonspor-Pazarspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.00 Fatih Karagümrük-Mersin İdmanyurdu (Vefa)

13.00 Çine Madranspor-Bucaspor (Çine Yüksel Yalova)

13.00 Boluspor-Ümraniyespor (Bolu Atatürk)

13.00 Kastamonuspor 1966-Kasımpaşaspor (Kastamonu Gazi)

13.00 Etimesgut Belediyespor-Gençlerbirliği (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

13.00 Kardemir Karabükspor-Payaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

13.00 Şanlıurfaspor-Kırklarelispor (Şanlıurfa Gap Arena)

13.00 İnegölspor-Balıkesirspor (İnegöl İlçe)

15.30 Karşıyaka-Tekirdağspor (İzmir Atatürk)

18.00 Adana Demirspor-Sivas Belediyespor (5 Ocak Fatih Terim)

20.30 Çaykur Rizespor-Orhangazispor ( Yeni Rize)

3 ARALIK PERŞEMBE

13.00 Kartalspor-Giresunspor (Kartal Stadyumu)

13.00 Menemen Belediyespor- Eskişehirspor (Menemen İlçe)

15.30 Adanaspor-Diyarbekirspor (5 Ocak Fatih Terim)

15.30 Göztepe-Nazilli Belediyespor (İzmir Atatürk)

18.00 Gaziantepspor-Gölcükspor (Kamil Ocak)

20.30 Akhisar Belediye Gençlikspor-Dardanelspor (Manisa 19 Mayıs)



Facebook Twitter Google Plus WhatsApp
  YORUM YAP / YORUM OKU
Yorum
BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE | REKLAM | İLETİŞİM | RSS
Haberingundemi.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.




Spor Gündem Politika Dünya Teknoloji Ekonomi Eğitim Magazin Yaşam Kadın Sağlık