Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Gerçek, İlkeli ve Tarafsız Haberin, En Güncel Hali, Haberde Doğruya Bağlanın

FLAŞ HABER
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri ANASAYFASPORGÜNDEMPOLİTİKADÜNYATEKNOLOJİEKONOMİEĞİTİMMAGAZİNYAŞAMKADIN
PTT 1. Lig'de 28, 29 Ve 30. Hafta Programları Açıklandı
Facebook Twitter Google Plus WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült
- - Editör:

PTT 1. Lig'de 28, 29 Ve 30. Hafta Programları Açıklandı

PTT 1. Lig'in 28, 29 ve 30. haftalarında oynanacak karşılaşmaların programları açıklandı.

PTT 1. Lig'in 28, 29 ve 30. haftalarında oynanacak karşılaşmaların programları açıklandı.

8, 9 ve 10 Nisan'da oynanacak 28. hafta, 12, 13 ve 14 Nisan'da oynanacak 29. hafta ile 16, 17 ve 18 Nisan'da oynanacak 30. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

28. Hafta

8 Nisan Cuma

18.00 Vartaş Elazığspor - Boluspor (Elazığ Atatürk)

19.00 Multigroup Alanyaspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Alanya Oba Stadı)

19.00 Kardemir Karabükspor - 1461 Trabzon (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Adanaspor - Samsunspor (5 Ocak Fatih Terim)

9 Nisan Cumartesi

13.30 Denizlispor - Altınordu (Denizli Atatürk)

16.00 Balıkesirspor - Kayseri Erciyesspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Alima Yeni Malatyaspor - Şanlıurfaspor (Malatya İnönü)

10 Nisan Pazar

13.30 Giresunspor - Adana Demirspor (Giresun Atatürk)

16.00 Göztepe - Karşıyaka (İzmir Atatürk)

29. Hafta

12 Nisan Salı

17.00 1461 Trabzon - Vartaş Elazığspor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Boluspor - Adanaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Kardemir Karabükspor (Kamil Ocak)

13 Nisan Çarşamba

17.00 Altınordu - Balıkesirspor (İzmir Atatürk)

19.00 Şanlıurfaspor - Multigroup Alanyaspor (Şanlıurfa Gap Arena)

19.00 Kayseri Erciyesspor - Alima Yeni Malatyaspor (Kayseri Kadir Has)

14 Nisan Perşembe

17.00 Karşıyaka - Giresunspor (İzmir Atatürk)

19.00 Adana Demirspor - Denizlispor (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Samsunspor - Göztepe (Samsun 19 Mayıs)

30. Hafta

16 Nisan Cumartesi

15.00 Adanaspor - 1461 Trabzon (5 Ocak Fatih Terim)

18.30 Vartaş Elazığspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Elazığ Atatürk)

17 Nisan Pazar

13.30 Alima Yeni Malatyaspor - Altınordu (Malatya İnönü)

16.00 Kayseri Erciyesspor - Şanlıurfaspor (Kayseri Kadir Has)

18.30 Kardemir Karabükspor - Multigroup Alanyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

18 Nisan Pazartesi

18.00 Giresunspor - Samsunspor (Giresun Atatürk)

19.00 Balıkesirspor - Adana Demirspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Göztepe - Boluspor (İzmir Atatürk)

20.00 Denizlispor - Karşıyaka (Denizli Atatürk)


Facebook Twitter Google Plus WhatsApp
  YORUM YAP / YORUM OKU
Yorum
BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE | REKLAM | İLETİŞİM | RSS
Haberingundemi.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.




Spor Gündem Politika Dünya Teknoloji Ekonomi Eğitim Magazin Yaşam Kadın Sağlık