29 Aralık 2015 Salı 13:14
Kupada program açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası gruplarında 3 ve 4. hafta programı açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanacak 3 ve 4. hafta maçlarının programını açıklandı. 9, 10 ve 11 Ocak'ta oynanacak 3. hafta ile 12, 13 ve 14 Ocak'ta oynanacak 4. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

Ziraat Türkiye Kupası Grup 3. maçlar

9 Ocak Cumartesi

12.00 Nazilli Belediyespor - Gaziantepspor (Nazilli İlçe Stadı)

13.00 Etimesgut Belediyespor - Kayserispor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

14.00 İnegölspor - Torku Konyaspor (İnegöl İlçe Stadı)

14.00 Akhisar Belediyespor - Kastamonuspor (Manisa 19 Mayıs)

17.00 Bucaspor - Mersin İdmanyurdu (Yeni Buca Stadı)

18.45 Galatasaray - Karşıyaka (Türk Telekom Arena)

20.45 Tabzonspor - Adanaspor (Hüseyin Avni Aker)

...

10 Ocak Pazar

13.00 Sivas Belediyespor - Kardemir Karabükspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.00 Medipol Başakşehir - Bandırmaspor (Başakşehir Fatih Terim)

17.00 Çaykur Rizespor - Aydınspor 1923 (Yeni Rize Şehir)

18.30 1461 Trabzon - Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Bursaspor - Boluspor

20.45 Giresunspor - Fenerbahçe (Giresun Atatürk)

...

11 Ocak Pazartesi

13.30 Büyükçekmece Tepecik Spor - Eskişehirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Şanlıurfaspor - Amed Sportif Faaliyetler (Şanlıurfa Gap Arena)

19.30 Antalyaspor - Tuzlaspor (Akdeniz Üniversitesi)

Ziraat Türkiye Kupası Grup 4. maçlar

12 Ocak Salı

12.00 Kastamonuspor 1966 - Akhisar Belediyespor (Gazi Stadı)

13.45 Kayserispor - Etimesgut Belediyespor - (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

15.30 Torku Konyaspor - İnegölspor (Büyükşehir Torku Arena)

17.00 Gaziantepspor - Nazilli Beldiyespor (Kamil Ocak)

19.00 Adanaspor - Trabzonspor (5 Ocak Fatih Terim)

20.45 Karşıyaka - Galatasaray (İzmir Atatürk)

...

13 Ocak Çarşamba

12.00 Aydınspor 1923 - Çaykur Rizespor (Adnan Menderes)

14.00 Bandırmaspor - Madipol Başakşehir (Bandırma 17 Eylül)

16.30 Boluspor - Bursaspor (Bolu Atatürk)

18.30 Fenerbahçe - Giresunspor (Ülker Stadyumu)

20.30 Mersin İdmanyurdu - Bucaspor (Mersin Stadyumu)

...

14 Ocak Perşembe

12.00 Amed sportif Faaliyetler - Şanlıurfaspor (Seyrantepe Diski Spor Tesisleri)

14.00 Tuzlaspor - Antalyaspor (Tuzla Belediye Sahası) (Seyircisiz)

16.30 Kardemir Karabükspor - Sivas Beldiye Spor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

18.30 Eskişehirspor - Büyükçekmece Tepecik Spor (Eskişehir Atatürk)

20.30 Beşiktaş - 1461 Trabzon (Olimpiyat)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.