05 Ocak 2016 Salı 11:04
İkinci devre fikstürü açıklandı

2015-2016 Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu ikinci devre fikstürünün 16 haftalık maç programı açıklandı.

TFF'den yapılan açıklamada, "Program sadece kulüplerimizin UEFA Avrupa Ligi'nde ilerlemeleri ve Ziraat Türkiye Kupası'nda oluşabilecek eşleşmeler ve müsabaka programına göre değişebilecek. Bu nedenler dışında programda herhangi bir değişiklik yapılmayacak" denildi. Program şöyle:

18. HAFTA

16 Ocak 2016 Cumartesi

KASIMPAŞA A.Ş.GAZİANTEPSPORRECEP TAYYİP ERDOĞAN13:30

KAYSERİSPOROSMANLISPOR FKBÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS13:30

AKHİSAR BELEDİYESPORTORKU KONYASPORMANİSA 19 MAYIS16:00

GALATASARAY A.Ş.MEDICANA SİVASSPORTÜRK TELEKOM ARENA19:00

17 Ocak 2016 Pazar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.GENÇLERBİRLİĞİYENİ RİZE ŞEHİR13:30

ANTALYASPOR A.Ş.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKANTALYA STADYUMU13:30

BURSASPORTRABZONSPOR A.Ş.16:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.MERSİN İDMANYURDUBAŞAKŞEHİR FATİH TERİM20:00

18 Ocak 2016 Pazartesi

ESKİŞEHİRSPORFENERBAHÇE A.Ş.ESKİŞEHİR ATATÜRK19:00

...

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI GRUP 5.MAÇLAR

19 Ocak 2016 Salı

20 Ocak 2016 Çarşamba

21 Ocak 2016 Perşembe

...

19. HAFTA

23 Ocak 2016 Cumartesi

TORKU KONYASPORKAYSERİSPORKONYA BÜYÜKŞEHİR STADI13:30

MERSİN İDMANYURDUAKHİSAR BELEDİYESPORMERSİN STADYUMU16:00

OSMANLISPOR FKGALATASARAY A.Ş.OSMANLI STADI19:00

24 Ocak 2016 Pazar

MEDICANA SİVASSPORESKİŞEHİRSPORSİVAS 4 EYLÜL13:00

GENÇLERBİRLİĞİANTALYASPOR A.Ş.ANKARA 19 MAYIS13:00

GAZİANTEPSPORBURSASPORKAMİL OCAK16:00

FENERBAHÇE A.Ş.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.ÜLKER STADYUMU16:00

TRABZONSPOR A.Ş.BEŞİKTAŞ A.Ş.HÜSEYİN AVNİ AKER20:00

25 Ocak 2016 Pazartesi

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKKASIMPAŞA A.Ş.BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM20:00

...

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI GRUP 6.MAÇLAR

26 Ocak 2016 Salı

27 Ocak 2016 Çarşamba

...

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI SON 16 TURU MAÇLARI

30 Ocak 2016 Cumartesi

31 Ocak 2016 Pazar

...

20. HAFTA

5 Şubat 2016 Cuma

OSMANLISPOR FKMEDICANA SİVASSPOROSMANLI STADI19:00

ANTALYASPOR A.Ş.FENERBAHÇE A.Ş.ANTALYA STADYUMU20:00

6 Şubat 2016 Cumartesi

KAYSERİSPORMERSİN İDMANYURDUBÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS13:30

BURSASPORMEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK16:00

GALATASARAY A.Ş.TORKU KONYASPORTÜRK TELEKOM ARENA19:00

7 Şubat 2016 Pazar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.ESKİŞEHİRSPORYENİ RİZE ŞEHİR13:30

AKHİSAR BELEDİYESPORTRABZONSPOR A.Ş.MANİSA 19 MAYIS15:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.GAZİANTEPSPORATATÜRK OLİMPİYAT19:00

8 Şubat 2016 Pazartesi

KASIMPAŞA A.Ş.GENÇLERBİRLİĞİRECEP TAYYİP ERDOĞAN20:00

...

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL 1. MAÇLAR

9 Şubat 2016 Salı

10 Şubat 2016 Çarşamba

11 Şubat 2016 Perşembe

...

21. HAFTA

12 Şubat 2016 Cuma

FENERBAHÇE A.Ş.KASIMPAŞA A.Ş.ÜLKER STADYUMU20:00

13 Şubat 2016 Cumartesi

GENÇLERBİRLİĞİBURSASPORANKARA 19 MAYIS13:30

TORKU KONYASPOROSMANLISPOR FKKONYA BÜYÜKŞEHİR STADI16:00

MERSİN İDMANYURDUGALATASARAY A.Ş.MERSİN STADYUMU19:00

14 Şubat 2016 Pazar

MEDICANA SİVASSPORÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.SİVAS 4 EYLÜL13:30

GAZİANTEPSPORAKHİSAR BELEDİYESPORKAMİL OCAK13:30

ESKİŞEHİRSPORANTALYASPOR A.Ş.ESKİŞEHİR ATATÜRK16:00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKBEŞİKTAŞ A.Ş.BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM19:00

15 Şubat 2016 Pazartesi

TRABZONSPOR A.Ş.KAYSERİSPORHÜSEYİN AVNİ AKER20:00

...

AVRUPA LİGİ SON 32 TURU 1. MAÇLAR

16 Şubat 2016 Salı

FENERBAHÇE A.Ş.LOKOMOTIV MOSKVAFB ŞÜKRÜ SARACOĞLU STADI19:00

18 Şubat 2016 Perşembe

GALATASARAY A.Ş.LAZIOTÜRK TELEKOM ARENA22:05

...

22. HAFTA

19 Şubat 2016 Cuma

TORKU KONYASPORMEDICANA SİVASSPORKONYA BÜYÜKŞEHİR STADI20:00

20 Şubat 2016 Cumartesi

KASIMPAŞA A.Ş.ESKİŞEHİRSPORRECEP TAYYİP ERDOĞAN13:30

ANTALYASPOR A.Ş.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.ANTALYA STADYUMU16:00

BURSASPORFENERBAHÇE A.Ş.19:00

21 Şubat 2016 Pazar

KAYSERİSPORGAZİANTEPSPORBÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS13:00

OSMANLISPOR FKMERSİN İDMANYURDUOSMANLI STADI13:00

AKHİSAR BELEDİYESPORMEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKMANİSA 19 MAYIS15:30

GALATASARAY A.Ş.TRABZONSPOR A.Ş.TÜRK TELEKOM ARENA19:00

22 Şubat 2016 Pazartesi

BEŞİKTAŞ A.Ş.GENÇLERBİRLİĞİATATÜRK OLİMPİYAT20:00

...

AVRUPA LİGİ SON 32 TURU 2. MAÇLAR

25 Şubat 2016 Perşembe

LOKOMOTIV MOSKVAFENERBAHÇE A.Ş.STADION LOKOMOTIV18:00

LAZIO GALATASARAY A.Ş.STADIO OLIMPICO20:00

...

23. HAFTA

26 Şubat 2016 Cuma

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKKAYSERİSPORBAŞAKŞEHİR FATİH TERİM20:00

27 Şubat 2016 Cumartesi

MERSİN İDMANYURDUTORKU KONYASPORMERSİN STADYUMU13:30

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.KASIMPAŞA A.Ş.YENİ RİZE ŞEHİR13:30

ESKİŞEHİRSPORBURSASPORESKİŞEHİR ATATÜRK16:00

TRABZONSPOR A.Ş.OSMANLISPOR FKHÜSEYİN AVNİ AKER19:00

28 Şubat 2016 Pazar

MEDICANA SİVASSPORANTALYASPOR A.Ş.SİVAS 4 EYLÜL13:30

GENÇLERBİRLİĞİAKHİSAR BELEDİYESPORANKARA 19 MAYIS16:00

GAZİANTEPSPORGALATASARAY A.Ş.KAMİL OCAK19:00

29 Şubat 2016 Pazartesi

FENERBAHÇE A.Ş.BEŞİKTAŞ A.Ş.ÜLKER STADYUMU20:00

...

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL 2. MAÇLAR

1 Mart 2016 Salı

2 Mart 2016 Çarşamba

3 Mart 2016 Perşembe

...

24. HAFTA

4 Mart 2016 Cuma

MERSİN İDMANYURDUMEDICANA SİVASSPORMERSİN STADYUMU20:00

5 Mart 2016 Cumartesi

KAYSERİSPORGENÇLERBİRLİĞİBÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS13:30

BURSASPORÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.16:00

TORKU KONYASPORTRABZONSPOR A.Ş.KONYA BÜYÜKŞEHİR STADI20:00

6 Mart 2016 Pazar

KASIMPAŞA A.Ş.ANTALYASPOR A.Ş.RECEP TAYYİP ERDOĞAN13:30

OSMANLISPOR FKGAZİANTEPSPOROSMANLI STADI13:30

GALATASARAY A.Ş.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKTÜRK TELEKOM ARENA16:00

AKHİSAR BELEDİYESPORFENERBAHÇE A.Ş.MANİSA 19 MAYIS19:00

7 Mart 2016 Pazartesi

BEŞİKTAŞ A.Ş.ESKİŞEHİRSPORATATÜRK OLİMPİYAT20:00

...

AVRUPA LİGİ SON 16 TURU 1. MAÇLAR

10 Mart 2016 Perşembe

...

25. HAFTA

11 Mart 2016 Cuma

TRABZONSPOR A.Ş.MERSİN İDMANYURDUHÜSEYİN AVNİ AKER20:00

12 Mart 2016 Cumartesi

GAZİANTEPSPORTORKU KONYASPORKAMİL OCAK13:00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKOSMANLISPOR FKBAŞAKŞEHİR FATİH TERİM15:30

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.BEŞİKTAŞ A.Ş.YENİ RİZE ŞEHİR19:00

13 Mart 2016 Pazar

ESKİŞEHİRSPORAKHİSAR BELEDİYESPORESKİŞEHİR ATATÜRK13:30

GENÇLERBİRLİĞİGALATASARAY A.Ş.ANKARA 19 MAYIS16:00

FENERBAHÇE A.Ş.KAYSERİSPORÜLKER STADYUMU19:00

14 Mart 2016 Pazartesi

MEDICANA SİVASSPORKASIMPAŞA A.Ş.SİVAS 4 EYLÜL19:00

ANTALYASPOR A.Ş.BURSASPORANTALYA STADYUMU20:00

...

AVRUPA LİGİ SON 16 TURU 2. MAÇLAR

17 Mart 2016 Perşembe

...

26. HAFTA

18 Mart 2016 Cuma

KAYSERİSPORESKİŞEHİRSPORBÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS19:00

AKHİSAR BELEDİYESPORÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.MANİSA 19 MAYIS20:00

19 Mart 2016 Cumartesi

OSMANLISPOR FKGENÇLERBİRLİĞİOSMANLI STADI13:30

TRABZONSPOR A.Ş.MEDICANA SİVASSPORHÜSEYİN AVNİ AKER16:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.ANTALYASPOR A.Ş.ATATÜRK OLİMPİYAT19:00

20 Mart 2016 Pazar

MERSİN İDMANYURDUGAZİANTEPSPORMERSİN STADYUMU13:30

TORKU KONYASPORMEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKKONYA BÜYÜKŞEHİR STADI13:30

BURSASPORKASIMPAŞA A.Ş.16:00

GALATASARAY A.Ş.FENERBAHÇE A.Ş.TÜRK TELEKOM ARENA19:00

...

ULUSLAR ARASI MİLLİ MAÇ HAFTASI

23 – 29 Mart 2016

...

27. HAFTA

2 Nisan 2016 Cumartesi

GENÇLERBİRLİĞİTORKU KONYASPORANKARA 19 MAYIS13:30

GAZİANTEPSPORTRABZONSPOR A.Ş.KAMİL OCAK16:00

ESKİŞEHİRSPORGALATASARAY A.Ş.ESKİŞEHİR ATATÜRK19:00

3 Nisan 2016 Pazar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKMERSİN İDMANYURDUBAŞAKŞEHİR FATİH TERİM13:30

MEDICANA SİVASSPORBURSASPORSİVAS 4 EYLÜL13:30

ANTALYASPOR A.Ş.AKHİSAR BELEDİYESPORANTALYA STADYUMU16:00

FENERBAHÇE A.Ş.OSMANLISPOR FKÜLKER STADYUMU19:00

4 Nisan 2016 Pazartesi

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.KAYSERİSPORYENİ RİZE ŞEHİR19:00

KASIMPAŞA A.Ş.BEŞİKTAŞ A.Ş.RECEP TAYYİP ERDOĞAN20:00

...

AVRUPA LİGİ ÇEYREK FİNAL 1. MAÇLAR

7 Nisan 2016 Perşembe

...

28. HAFTA

8 Nisan 2016 Cuma

GAZİANTEPSPORMEDICANA SİVASSPORKAMİL OCAK20:00

9 Nisan 2016 Cumartesi

OSMANLISPOR FKESKİŞEHİRSPOROSMANLI STADI16:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.BURSASPORATATÜRK OLİMPİYAT19:00

10 Nisan 2016 Pazar

MERSİN İDMANYURDUGENÇLERBİRLİĞİMERSİN STADYUMU13:30

KAYSERİSPORANTALYASPOR A.Ş.BÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS13:30

TRABZONSPOR A.Ş.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKHÜSEYİN AVNİ AKER16:00

TORKU KONYASPORFENERBAHÇE A.Ş.KONYA BÜYÜKŞEHİR STADI19:00

11 Nisan 2016 Pazartesi

AKHİSAR BELEDİYESPORKASIMPAŞA A.Ş.MANİSA 19 MAYIS19:00

GALATASARAY A.Ş.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.TÜRK TELEKOM ARENA20:00

...

AVRUPA LİGİ ÇEYREK FİNAL 2. MAÇLAR

14 Nisan 2016 Perşembe

...

29. HAFTA

15 Nisan 2016 Cuma

GENÇLERBİRLİĞİTRABZONSPOR A.Ş.ANKARA 19 MAYIS20:00

16 Nisan 2016 Cumartesi

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.OSMANLISPOR FKYENİ RİZE ŞEHİR13:30

KASIMPAŞA A.Ş.KAYSERİSPORRECEP TAYYİP ERDOĞAN16:00

MEDICANA SİVASSPORBEŞİKTAŞ A.Ş.SİVAS 4 EYLÜL19:00

17 Nisan 2016 Pazar

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKGAZİANTEPSPORBAŞAKŞEHİR FATİH TERİM13:30

ESKİŞEHİRSPORTORKU KONYASPORESKİŞEHİR ATATÜRK13:30

BURSASPORAKHİSAR BELEDİYESPOR16:00

FENERBAHÇE A.Ş.MERSİN İDMANYURDUÜLKER STADYUMU19:00

18 Nisan 2016 Pazartesi

ANTALYASPOR A.Ş.GALATASARAY A.Ş.ANTALYA STADYUMU20:00

...

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL 1. MAÇLAR

19 – 20 – 21 Nisan 2016 Salı / Çarşamba / Perşembe

...

30. HAFTA

22 Nisan 2016 Cuma

KAYSERİSPORBURSASPORBÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS20:00

23 Nisan 2016 Cumartesi

OSMANLISPOR FKANTALYASPOR A.Ş.OSMANLI STADI13:30

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKMEDICANA SİVASSPORBAŞAKŞEHİR FATİH TERİM16:00

AKHİSAR BELEDİYESPORBEŞİKTAŞ A.Ş.MANİSA 19 MAYIS19:00

24 Nisan 2016 Pazar

TORKU KONYASPORÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.KONYA BÜYÜKŞEHİR STADI13:30

MERSİN İDMANYURDUESKİŞEHİRSPORMERSİN STADYUMU13:30

GALATASARAY A.Ş.KASIMPAŞA A.Ş.TÜRK TELEKOM ARENA16:00

TRABZONSPOR A.Ş.FENERBAHÇE A.Ş.HÜSEYİN AVNİ AKER20:00

25 Nisan 2016 Pazartesi

GAZİANTEPSPORGENÇLERBİRLİĞİKAMİL OCAK20:00

...

AVRUPA LİGİ YARI FİNAL 1. MAÇLAR

28 Nisan 2016 Perşembe

...

31. HAFTA

29 Nisan 2016 Cuma

MEDICANA SİVASSPORAKHİSAR BELEDİYESPORSİVAS 4 EYLÜL20:00

30 Nisan 2016 Cumartesi

GENÇLERBİRLİĞİMEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKANKARA 19 MAYIS13:30

ESKİŞEHİRSPORTRABZONSPOR A.Ş.ESKİŞEHİR ATATÜRK16:00

BEŞİKTAŞ A.Ş.KAYSERİSPORATATÜRK OLİMPİYAT19:00

1 Mayıs 2016 Pazar

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.MERSİN İDMANYURDUYENİ RİZE ŞEHİR13:30

KASIMPAŞA A.Ş.OSMANLISPOR FKRECEP TAYYİP ERDOĞAN16:00

ANTALYASPOR A.Ş.TORKU KONYASPORANTALYA STADYUMU19:00

FENERBAHÇE A.Ş.GAZİANTEPSPORÜLKER STADYUMU19:00

2 Mayıs 2016 Pazartesi

BURSASPORGALATASARAY A.Ş.20:00

...

AVRUPA LİGİ YARI FİNAL 2. MAÇLAR

5 Mayıs 2016 Perşembe

...

32. HAFTA

6 Mayıs 2016 Cuma

TORKU KONYASPORKASIMPAŞA A.Ş.KONYA BÜYÜKŞEHİR STADI20:00

7 Mayıs 2016 Cumartesi

MEDICANA SİVASSPORGENÇLERBİRLİĞİSİVAS 4 EYLÜL13:30

GAZİANTEPSPORESKİŞEHİRSPORKAMİL OCAK16:00

TRABZONSPOR A.Ş.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.HÜSEYİN AVNİ AKER19:00

8 Mayıs 2016 Pazar

OSMANLISPOR FKBURSASPOROSMANLI STADI13:30

AKHİSAR BELEDİYESPORKAYSERİSPORMANİSA 19 MAYIS13:30

MERSİN İDMANYURDUANTALYASPOR A.Ş.MERSİN STADYUMU19:00

GALATASARAY A.Ş.BEŞİKTAŞ A.Ş.TÜRK TELEKOM ARENA20:00

9 Mayıs 2016 Pazartesi

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKFENERBAHÇE A.Ş.BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM20:00

...

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI YARI FİNAL 2. MAÇLAR

10 – 11 – 12 Mayıs 2016 Salı / Çarşamba / Perşembe

...

33. HAFTA

13 Mayıs 2016 Cuma

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.GAZİANTEPSPORYENİ RİZE ŞEHİR20:00

14 Mayıs 2016 Cumartesi

ESKİŞEHİRSPORMEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKESKİŞEHİR ATATÜRK13:30

ANTALYASPOR A.Ş.TRABZONSPOR A.Ş.ANTALYA STADYUMU16:00

AKHİSAR BELEDİYESPORGALATASARAY A.Ş.MANİSA 19 MAYIS19:00

15 Mayıs 2016 Pazar

KASIMPAŞA A.Ş.MERSİN İDMANYURDURECEP TAYYİP ERDOĞAN13:30

BURSASPORTORKU KONYASPOR13:30

KAYSERİSPORMEDICANA SİVASSPORBÜYÜKŞEHİR BLD. KADİR HAS16:00

FENERBAHÇE A.Ş.GENÇLERBİRLİĞİÜLKER STADYUMU19:00

16 Mayıs 2016 Pazartesi

BEŞİKTAŞ A.Ş.OSMANLISPOR FKATATÜRK OLİMPİYAT20:00

...

AVRUPA LİGİ FİNAL – BASEL

18 Mayıs 2016 Çarşamba

...

34. HAFTA

MEDICANA SİVASSPORFENERBAHÇE A.Ş.SİVAS 4 EYLÜL00:00

TORKU KONYASPORBEŞİKTAŞ A.Ş.KONYA BÜYÜKŞEHİR STADI00:00

TRABZONSPOR A.Ş.KASIMPAŞA A.Ş.HÜSEYİN AVNİ AKER00:00

GENÇLERBİRLİĞİESKİŞEHİRSPORANKARA 19 MAYIS00:00

OSMANLISPOR FKAKHİSAR BELEDİYESPOROSMANLI STADI00:00

MERSİN İDMANYURDUBURSASPORMERSİN STADYUMU00:00

GAZİANTEPSPORANTALYASPOR A.Ş.KAMİL OCAK00:00

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM00:00

GALATASARAY A.Ş.KAYSERİSPORTÜRK TELEKOM ARENA00:00

NOT: 34. Hafta müsabakalarına ilişkin program daha sonra ilan edilecektir.

...

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI FİNAL – ANTALYA

25 Mayıs 2016 Çarşamba

...

ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNAL – MILAN

28 Mayıs 2016 Cumartesi

NOT: UEFA Avrupa Ligi müsabakalarında takımlarımızın ilerleme durumları ve Ziraat Türkiye Kupası müsabakalarında oluşabilecek eşleşmelere göre, Türkiye Futbol Federasyonunun müsabaka programlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır."

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.