Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Gerçek, İlkeli ve Tarafsız Haberin, En Güncel Hali, Haberde Doğruya Bağlanın

FLAŞ HABER
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri ANASAYFASPORGÜNDEMPOLİTİKADÜNYATEKNOLOJİEKONOMİEĞİTİMMAGAZİNYAŞAMKADIN
8 Ocak Pazar Günlük Burç Yorumları Nuray Sayarı Rezzan Kiraz
Facebook Twitter Google Plus WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült
- - Editör:

8 Ocak Pazar Günlük Burç Yorumları Nuray Sayarı Rezzan Kiraz

8 Ocak 2017 Pazar tarihine ait akrep, aslan, balık, başak, boğa, ikizler, koç, kova, oğlak, terazi, yay, yengeç Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları haberimizden okuyabilirsiniz.

Akrep, aslan, balık, başak, boğa, ikizler, koç, kova, oğlak, terazi, yay ve yengeç burçlarına ait Nuray Sayarı ve Rezzan Kiraz 8 Ocak 2017 Pazar Günlük burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz. Burcunuz bugün ne söylüyor? 8 Ocak 2017 Pazar Günlük burç yorumlarını sizler için paylaşıyoruz.

Günlük burç yorumları astroloji uzmanları tarafından geçmiş tecrübeler eşliğinde hazırlanan ortalama tahminler olarak gündeme gelmektedir. Pek çok insan için bir anlam ifade etmeyen burç yorumları genel olarak ciddiye alınmaktadır.

Günlük burç yorumları genellikle ilgili burcun genel özellikleriyle paralellik gösterir ve konusunda uzman astrologlar ayın, güneşin ve yıldızların pozisyonlarına göre tahminler yaparlar. Ülkemizde Günlük burç yorumları deyince akla ilk gelen isimler arasında Rezzan Kiraz, Hande Kazanova, Nuray Sayarı, R. Hakan Kırkoğlu, İrem Su, Şenay Devi Yangel gibi isimler gündeme gelir. Genel itibariyle tahminlerin tuttuğu gözlense de Günlük burç yorumları sadece eğlence ve zaman geçirme amacıyla da okunmaktadır.

8 OCAK PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan): Son zamanlarda dinlenemediğinizi hissetmiş olabilirsiniz, özel anlar yaşayın veya bir akşam arkadaşlarınızla olun. Hala rahatsız ve streslisiniz. Nedeni hakkında düşünün ve mümkün olduğunca kısa sürede ortadan kaldırmaya çalışın!

Farklı yapmış olmanız gereken şeyi, çok geç olana dek fark etmeyeceksiniz. Ne yazık ki şimdi bunu düzeltemezsiniz, ama en azından gelecekteki hatanızdan öğrenebilirsiniz.

Kendinizi eğitin, bir sunuma gidin veya bir eğitim filmi izleyin.

Zihinsel olarak kötü hissetmeniz gerçeği yorgunluktan kaynaklanmış olabilir. Vücut ve zihin bağlıdır, bunu unutmayın.

BOĞA BURCU

Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs): Bir şey yapmak istemiyorsanız ama zaman sınırları ​​olduğunu biliyorsanız, arkadaşlarınıza söyleyin. Onlar size kesinlikle yardımcı olacaklardır ve aynı zamanda eğlenebilirsiniz.

Yıldızlar, bu dönemde sizi sabırlı olma konusunda çok güçlü ve olumlu etkileyecektir. Bu yüzden eşinizle küçük problemleri kolaylıkla aşabiliyorsunuz ve yeniden uyumun tadını çıkarmanız mümkün hale geliyor.

İşyerinde daha yüksek bir pozisyon için girişimde bulunmaya başlayabilirsiniz. Yolunuz ardına kadar açık.

Size zararı olacak aktiviteler yapmayacaksanız daha iyi olacak, riskler yüksek.

İKİZLER BURCU

Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran): Yıldızlar sizi destekliyor ve büyük bir gelişme vaadediyor. Bu, kariyer ama aynı zamanda aşk hayatı ya da kişisel gelişim alanında olabilir. Meydana gelen her değişim, hem siz hem de çevreniz için olumlu olacaktır.

İş arkadaşınız belki arsızdır ama onun sizi üzmesine izin vermeyin, böylece işyerinde hiç rahatsız edici bir atmosfer olmaz.

Geri çekilin. Bir şey yapmamak, hiçbir şeyi mahvetmeyecek. Bunu unutmayın.

Eğer aynada gördüğünüzü beğenmezseniz, nihayet bu konuda bir şeyler yapmaya başlayabilirsiniz!

YENGEÇ BURCU

Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz): Bu kadar itaatkar olmayın. Bu hem kariyer hem aşk hayatı için geçerlidir. Düşüncelerinizi söylemekten ve kendiniz olmaktan korkmayın. Aksi takdirde istediğinizi asla elde edemezsiniz.

İşler hiç ilerlemediğinde ve bitirmek kısa bir zaman alıyorsa sadece sabırlı ve dikkatli olun.

Kültürel deneyim yaşarken rahatlamanın kesinlikle faydası dokunacaktır, o halde ne bekliyorsunuz! Haydi!

Sırtınızla ilgili sorunları kesinlikle gözardı etmemelisiniz, bir nörolojist ya da terapisti görmeye gitmelisiniz.

ASLAN BURCU

Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos): Gününüzün keyfini çıkarın. Sizden yayılan pozitif enerji sayesinde, birçok insanı neşelendireceksiniz. Sadece hepsini vermemek için dikkatli olun. Biraz enerjiyi kendiniz için harcayın. Yararı dokunacaktır.

Aşk söz konusu olduğunda, salıncaktaki biri gibi olacaksınız. Çoğu zaman kendinizi düşüncelerin içinde kaybetmeniz söz konusu olur. Hayal etmeniz gerçeği ile ilgili yanlış bir şey yoktur, ama önemli olayları kaçırmayın.

Akşam zamanınız az ise bilimsel edebiyat daha sonra kurgu okumalısınız.

TV önünde sadece kanallar arasında dolaşarak oturmayın. Bunun yerine çok sevdiğiniz filmi izleyin.

BAŞAK BURCU

Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül): Eğer sürekli olarak sıkıştırılmış olduğunuzu hissediyorsanız ve yemek yemeye bile zamanınız yoksa, yavaşlamalısınız. Hem zihninize hem de vücudunuza zarar veriyorsunuz. Önemlerine göre işlerin bir listesini yapın ve bunu uygulayın. Doğru organizasyonun durumunuzu rahatlatacağını göreceksiniz.

Elbette ki etrafınızda neler olup bittiğine dikkatinizi vermiyorsunuz. Siz aşıksınız. Ama başkaları sizinle dalga geçmeden önce gözlerinizi açsanız iyi olur.

Azimli olmaktan çekinmeyin. Hatta diğerleri pahasına bunu sürdürün. Bu, hayatın işleme şekli olan bir yarıştır.

Fiziksel ve zihinsel koşullarınız iyi dengelenmiştir ve bu, her zaman olması gereken gidişattır.

TERAZİ BURCU

Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim): Hayalinizde yaşamayın. Gerçekliğe daha çok dikkatinizi verin ve gözlerinizi gerçekten açın. İstediğiniz şeyin hemen önünüzde olduğunu, ama henüz farketmediğinizi ve artık çok geç olabildiğini anlayacaksınız.

İşyerinde uzun süreli sorun yaşadınız mı? Şimdi bunlar nihayet çözülebilecek. Yıldızlar sizi destekliyor.

Eğer alışveriş yaparken gerçekten gözünüze takılan ev yapımı bir şeylere baktıysanız, tereddüt etmeyin, satın alın.

Bağışıklığınızı güçlendirmeye çalışmalısınız. Bugünlerde hassassınız. Ama yapay ürünlere güvenmeyin.

AKREP BURCU

Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım): Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız, bunu söylemekten korkmayın. Başkalarından sizin için bir şeyler yapmalarını beklemeyin, çünkü onların kafalarını karıştırırsınız. Ne istediğinizi göstermezseniz, diğerleri size aynı şekilde davranır.

Aklınıza ilginç bir fikir gelecektir, ama şimdi birilerine söylemek için doğru zaman değil. Daha sonraya bırakın.

Şimdi yatırımlar için iyi bir zaman değil. Bir darbe alabilirsiniz.

Evinize biraz zaman ayırın. Rahat bir evde çok daha iyi hissedeceksiniz.

YAY BURCU

Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık): Bazen yol, hedeften daha önemlidir, çünkü sizin kişiliğinizi şekillendirir. Tüm sıkıntıların ve üzüntülerin üstesinden geldikten sonra çok daha güçlü olacaksınız ve hiçbir şey tamamen hak edilmiş ödülden keyif alma yolunda önünüze çıkamaz. Ama sabırlı olmalısınız.

Tek başınıza düşüncelerinizde boğulmayın. İlişkilerinizi en yakın arkadaşlarınızla tartışın. O kesinlikle anlayacak ve dilerim iyi bir tavsiye de ekleyecektir.

Yapılması gereken iş miktarını görünce panik yapmayın, her şeyi huzur içinde halledin.

Mevcut ruh halinizle evde tek başınıza kalmış olsaydınız en iyisi olurdu. Düşünmek ve hatırlamak sebebi bulmanıza yardımcı olabilir.

OĞLAK BURCU

Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak): İnanç zor zamanlarda size yardımcı olacaktır. Geleceğe inanın; ne geleceğini dört gözle bekleyin.Bir gezi veya tatil planlayın. Yeniden huzur olması ve daha fazla boş zamana sahip olmanız için en kısa zamanda mevcut sorunları çözmeye çalışın.

Şüphelerinize rağmen görüşleriniz için çok güçlü bir şekilde ayağa kalkmayın. Sizinle alay edeceklerdir.

Yeni bir hobi edinmeyi düşünüyorsanız, şimdi başlama zamanı.

Havanızda değilseniz, spora bir şans verin, dikkatinizi dağıtacaktır.

SAKA (KOVA) BURCU

Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat): Alelacele çok erken yargıya vardığınızı göreceksiniz. Ayrıca kaçırdığınız ya da ipucunuzun olmadığı problemi çözmek için başka bir yol daha vardı. Neyse ki hiçbir şey kaybedilmez. Akılcı bir konuşma durumu düzeltebilir.

Bir arkadaş sizi birilerine ayarlamaya çalışıyor, ama siz havanızda değilsiniz. Sinirlenmeyin, bunun yerine ona ne düşündüğünüzü dürüstçe söyleyin.

Evinizde biraz zaman geçirin. Son zamanlarda başka bir yerlerde bulundunuz.

Sindiriminize kulak verin. Fazla ya da acele yediğiniz zaman iyi olmadığını biliyorsunuz.

BALIK BURCU

Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart): Kaçmaya çalışmayın. Kalın, mücadele edin ve sonuca bağlayın. Makul tartışmalar, her şeyi makbul hale getirebilir. Bununla birlikte böyle bir davranış, genel konuma yatkın olmalıdır, aksi halde işe yaramayacaktır. Bunu aklınızda bulundurun.

Kötü bir deneyimden sonra bir süre için karşı cinsten kaçınmak isteyebilirsiniz. Bu, iyi bir fikirdir; kafanızdaki düşünceleri düzene sokabilir ve kişiliğinizi geliştirebilirsiniz.

Canlı konser enerjinizi yeniden yükleyecektir. Yanınıza birini alın. Bu faaliyet size çok iyi gelecektir.

Vücudunuza saygı duyun, bu yüksek derecede ayarlı hızda sonsuza dek devam edemezsiniz.Facebook Twitter Google Plus WhatsApp
  YORUM YAP / YORUM OKU
Yorum
BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE | REKLAM | İLETİŞİM | RSS
Haberingundemi.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Spor Gündem Politika Dünya Teknoloji Ekonomi Eğitim Magazin Yaşam Kadın Sağlık