Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Haberin Gündemi - Tarafsız ve Doğru Haberin Adresi

FLAŞ HABER
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri ANASAYFASPORGÜNDEMPOLİTİKADÜNYATEKNOLOJİEKONOMİEĞİTİMMAGAZİNYAŞAMKADIN
12 Ocak Perşembe Günlük Burç Yorumları Nuray Sayarı Rezzan Kiraz
Facebook Twitter Google Plus WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült
- - Editör:

12 Ocak Perşembe Günlük Burç Yorumları Nuray Sayarı Rezzan Kiraz

12 Ocak 2017 Perşembe tarihine ait akrep, aslan, balık, başak, boğa, ikizler, koç, kova, oğlak, terazi, yay, yengeç Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları haberimizden okuyabilirsiniz.

Akrep, aslan, balık, başak, boğa, ikizler, koç, kova, oğlak, terazi, yay ve yengeç burçlarına ait Nuray Sayarı ve Rezzan Kiraz 12 Ocak Perşembe Günlük burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz. Burcunuz bugün ne söylüyor? 12 Ocak Perşembe Günlük burç yorumlarını sizler için paylaşıyoruz.

Günlük burç yorumları astroloji uzmanları tarafından geçmiş tecrübeler eşliğinde hazırlanan ortalama tahminler olarak gündeme gelmektedir. Pek çok insan için bir anlam ifade etmeyen burç yorumları genel olarak ciddiye alınmaktadır.

Günlük burç yorumları genellikle ilgili burcun genel özellikleriyle paralellik gösterir ve konusunda uzman astrologlar ayın, güneşin ve yıldızların pozisyonlarına göre tahminler yaparlar. Ülkemizde Günlük burç yorumları deyince akla ilk gelen isimler arasında Rezzan Kiraz, Hande Kazanova, Nuray Sayarı, R. Hakan Kırkoğlu, İrem Su, Şenay Devi Yangel gibi isimler gündeme gelir. Genel itibariyle tahminlerin tuttuğu gözlense de Günlük burç yorumları sadece eğlence ve zaman geçirme amacıyla da okunmaktadır.

12 OCAK 2017 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan): Herhangi bir faaliyet üzerine heyecanlanacaksınız, bu yüzden özellikle de bir şeylere başlamışsanız veya uzun süreliğine yarım bırakmışsanız, bunu şimdi iyi bir şekilde kullanın. Konsantrasyonunuz en üst düzeydedir, hiçbir şey dikkatinizin dağılmasına neden olmayacak, böylece kolayca hedefinize ulaşacaksınız.

İşinizi tamamen otomatik olarak yapıyorsunuz ve ruhunuz başka bir yerde. Küçük hatalardan sakının.

Ailenizi ziyaret edin. Belki çok uzun süre sevdiklerinizden uzak kalmışsınızdır, ama ilginiz onları kesinlikle mutlu edecektir.

Gücünüzü aşmamalısınız. En iyi durumunuzu sadece siz bilirsiniz. Hiç kimsenin sizi zorlamasına izin vermeyin.

BOĞA BURCU

Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs): Büyük olasılıkla kendinizi sizi çok güçlü bir şekilde etkileyen bir kişinin huzurunda bulacaksınız. Ama fırsatı kaçırmayın. Her durumda tam bir sükunetle davranın ve kendinizi utandırmayın.

İtaatkar olmayın; eşinizin davranışlarından hoşlanmazsanız tolerans göstermeyin. Sizi rahatsız eden şeyi söyleyin.

Parti için doğru ruh halindesiniz, bu nedenle tereddüt etmeyin ve arkadaşlarınızla ya da kendi başınıza dışarı çıkın. Kesinlikle biriyle tanışacaksınız.

Yorgunluğunuza rağmen sporda gerçekten iyi olmanız sizi hoş bir şekilde şaşırtacaktır.

İKİZLER BURCU

Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran): İçinde bulunduğunuz çevreyi unutmayın ve bu durum için, hangi davranışın uygun olduğunu dikkatli bir şekilde düşünün. Düşmanlarınız olsun istemezsiniz. İnsanlara sizin hakkınızda zavallı olduğunuzu düşünme fırsatı vermeyin. İyi bir ilk izlenim yaratın.

Sizin cesur ve zamansız fikirleriniz ne yazık ki herhangi bir heyecan getirmeyecek. Yıldızlar ters konumda.

Tiyatro eğlenceli olabilir; bu, tür seçimine bağlıdır. Bunu gözden geçirin.

Çok değişkensiniz. Hayatınıza biraz düzen ve sürekli bir program getirmenin iyi bir fikir olup olmadığını düşünün.

YENGEÇ BURCU

Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz): Bir şeyler yürümediği zaman üzülmeyin. Her zaman üstün olamazsınız. Tüm insanların kendi günleri vardır o yüzden anlayacaklardır. Sorunlarınızı bırakın ve kasvet çekip gidecektir.

Zorlu projeler için yıldızların desteğini kullanın. Şimdi yeni bir fikirle ortaya çıkmak ve parlamak için doğru zamandır.

İlginç fikirlerle dolusunuz. Bunları iyi değerlendirmekten korkmayın!

Acele etmeyin. Vücudunuzu dinleyin ve ne isterse onu verin.

ASLAN BURCU

Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos): Her şeyin doğruluğunu sağlamalı ve iki kez kontrol etmelisiniz. Dikkatsizlikten kaynaklanan hata büyük olumsuz sonuçlar doğurabilir, o yüzden en iyisi ilk etapta bu durumu önlemektir.

Arkadaş ve tanıdık çevrenizi genişletin. Bir parti davetini kabul edin. Yedekte ilginç kişilerin bulundurulmasının her zaman faydası dokunur ve kim bilir belki burada ruh eşinizle bile karşılaşacaksınız.

Temiz hava size daha iyi hissettirecek. Bir sporsever değilseniz, en azından bir yürüyüşe çıkın.

Kendinizi şımartabilirsiniz ama aynı zamanda başkalarını da düşünün.

BAŞAK BURCU

Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül): Anılarınızı bilinçdışı bir şekilde ziyaret edeceksiniz ve bugünkü hayatınızın ne kadar farklı olduğunu göreceksiniz. Ama çok nostaljik olmayın. Geçmiş geri gelmeyecek, o yüzden şimdiki zamanda yaşayın, ne de olsa onu istediğiniz gibi yeniden şekillendirebilirsiniz.

Eğer samimiyet havasında değilseniz kendinizi suçlamamalı ve umutsuzluğa kapılmamalısınız. Bir çift olarak başka şekillerde de güzel bir akşamın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu ciddi bir konuşma için doğru zamandır. Siz tartışmalarda harikasınız ve yıldızlar sizi destekliyor.

Sonuçta sadece bir takım dişiniz var bu yüzden onlara düzgün bir şekilde özen göstermelisiniz. Diş hekimini ziyaret etmekten korkmayın.

TERAZİ BURCU

Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim): Son zamanlarda dinlenemediğinizi hissetmiş olabilirsiniz, özel anlar yaşayın veya bir akşam arkadaşlarınızla olun. Hala rahatsız ve streslisiniz. Nedeni hakkında düşünün ve mümkün olduğunca kısa sürede ortadan kaldırmaya çalışın!

Kendinizle ilgili bazı söylentiler duyarsanız hiç kimsenin sizi üzmesine izin vermeyin.

Evinize biraz zaman ayırın. Rahat bir evde çok daha iyi hissedeceksiniz.

Pişmanlıklar olmadan kendinizi şımartabilirsiniz. Tüm bunlardan sonra bunu hak ediyorsunuz. Son zamanlarda gerçekten çok uğraştınız.

AKREP BURCU

Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım): Yaş sadece bir sayıdır. Siz hissettiğiniz yaştasınız. Çocukluğunuzdan bildiğiniz oyunlara devam etmenin ya da ileri yaşlarda peri masalını izlerken rahatlamanın tabu olduğunu düşünmeyin. En azından geçmiş güzel zamanların anılarından keyif alırsınız.

Ailenizden birilerinin sorunları olabilir ve bunları herkesten saklamak isterler. Ona yardım edin, sırrını saklayın. Yapılan iyiliğine karşılık vereceğini göreceksiniz.

Evinizde biraz zaman geçirin. Son zamanlarda başka bir yerlerde bulundunuz.

Ruhta huzur, bir doktor ya da terapiste ziyareti önleyecektir.

YAY BURCU

Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık): Yıldızlar sizi destekliyor ve büyük bir gelişme vaadediyor. Bu, kariyer ama aynı zamanda aşk hayatı ya da kişisel gelişim alanında olabilir. Meydana gelen her değişim, hem siz hem de çevreniz için olumlu olacaktır.

Duygularınız bu günlerde çok yoğun ve çok hassas olacak. Eşinizle ya da aile içindeki kavgalarla ilgili dikkatli olun. Sevgilinizle yalnız kalmak için biraz zaman ayırın ve başka bir zamanda da eğlenin.

Şikayetlerinizle etrafınızdaki insanları rahatsız etmeyin. Önce düşünmeye çalışın ve akılcı bir şekilde onların haklı olup olmadıklarını değerlendirin.

Akşam yemeği yaptığınızda zoru deneyin. Bunu bir deneyim haline getirin ve damak tadınızı şımartın.

OĞLAK BURCU

Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak): Bir günlük tutmanın eğlenceli ve okul çocuklarına göre olduğunu düşünebilirsiniz. Ama öyle değildir. Günlük olayları ve ayrıca fikirleri kaydederseniz, kişiliğiniz düşündüğünüzden çok daha fazla gelişebilir. Buna ek olarak olup bitenle ilgili bir genel bakışa sahip olacaksınız.

Diğerleri yapsa bile siz kesinlikle tembellik yapmamalısınız. Patronunuz çabalarınızın farkına varacak.

Her gün en iyi gün değildir. Zaman zaman işler planladığınız şekilde gitmezse umutsuzluğa kapılmayın.

Eğer aynada gördüğünüzü beğenmezseniz, nihayet bu konuda bir şeyler yapmaya başlayabilirsiniz!

SAKA (KOVA) BURCU

Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat): Gününüzün keyfini çıkarın. Sizden yayılan pozitif enerji sayesinde, birçok insanı neşelendireceksiniz. Sadece hepsini vermemek için dikkatli olun. Biraz enerjiyi kendiniz için harcayın. Yararı dokunacaktır.

Büyükanne ve büyükbabanızla zaman geçirin. Alışverişlerine yardım edin, onları istedikleri yere götürün. Orada sizin için oldukları anı düşünün ve yapılan iyiliğin karşılığını verin.

Eğer son birkaç gün içinde çok çalıştıysanız, bir gün için izin alın ve kaybolan enerjiyi yeniden şarj edin.

O düşman bile olsa, bir istisna yapın ve dişinizi sıkıp muhtaç bir kişiye yardımcı olun.

BALIK BURCU

Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart): Gerçek anlamda değiştirmek istediğiniz şey hakkında konuşmayı bırakın ancak kelimelerinizi eylemle destekleyin. Arkadaşlarınız sizin bunu yapamayacağınızı söylemiş olabilirler, o zaman onların hatalı olduklarını kanıtlayın.

Yıldızlar sizi destekliyor. Yeni ilişkiler kurmakta başarılı olacaksınız. Gerçek bir arkadaş ya da bir ruh eşi bulacaksınız.

Erkenden işte olun. Patronunuz farkına varabilir.

Akşam herhangi karmaşık bir şeye başlamamalısınız. Evde küçük işlerle ilgilenin ve rahatlayın.Facebook Twitter Google Plus WhatsApp
  YORUM YAP / YORUM OKU
Yorum
BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU
-

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE | REKLAM | İLETİŞİM | RSS
Haberingundemi.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Spor Gündem Politika Dünya Teknoloji Ekonomi Eğitim Magazin Yaşam Kadın Sağlık