Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Haberin Gündemi - Tarafsız ve Doğru Haberin Adresi

FLAŞ HABER
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri ANASAYFASPORGÜNDEMPOLİTİKADÜNYATEKNOLOJİEKONOMİEĞİTİMMAGAZİNYAŞAMKADIN
11 Ocak Çarşamba Günlük Burç Yorumları Nuray Sayarı Rezzan Kiraz
Facebook Twitter Google Plus WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült
- - Editör:

11 Ocak Çarşamba Günlük Burç Yorumları Nuray Sayarı Rezzan Kiraz

11 Ocak 2017 Çarşamba tarihine ait akrep, aslan, balık, başak, boğa, ikizler, koç, kova, oğlak, terazi, yay, yengeç Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları haberimizden okuyabilirsiniz.

Akrep, aslan, balık, başak, boğa, ikizler, koç, kova, oğlak, terazi, yay ve yengeç burçlarına ait Nuray Sayarı ve Rezzan Kiraz 11 Ocak 2017 Çarşamba Günlük burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz. Burcunuz bugün ne söylüyor? 11 Ocak 2017 Çarşamba Günlük burç yorumlarını sizler için paylaşıyoruz.

Günlük burç yorumları astroloji uzmanları tarafından geçmiş tecrübeler eşliğinde hazırlanan ortalama tahminler olarak gündeme gelmektedir. Pek çok insan için bir anlam ifade etmeyen burç yorumları genel olarak ciddiye alınmaktadır.

Günlük burç yorumları genellikle ilgili burcun genel özellikleriyle paralellik gösterir ve konusunda uzman astrologlar ayın, güneşin ve yıldızların pozisyonlarına göre tahminler yaparlar. Ülkemizde Günlük burç yorumları deyince akla ilk gelen isimler arasında Rezzan Kiraz, Hande Kazanova, Nuray Sayarı, R. Hakan Kırkoğlu, İrem Su, Şenay Devi Yangel gibi isimler gündeme gelir. Genel itibariyle tahminlerin tuttuğu gözlense de Günlük burç yorumları sadece eğlence ve zaman geçirme amacıyla da okunmaktadır.

11 OCAK 2017 ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan): Yıldızlar ters takımyıldızı içerisinde bulunmaktadır. İş yerinde veya evde olsun ve ayrıca aşk hayatınızda da karmaşık bir durumdan kaçının. Gereksiz çatışmalar sizi sorunların içine çekecektir.

Kendi ayaklarınızın üzerinde durma zamanınız gelmiştir. Ailenizde iyi ilişkileriniz var ama son zamanlarda boyun eğdirmeye başladıkları görünüyor.

Size zararı olacak aktiviteler yapmayacaksanız daha iyi olacak, riskler yüksek.

Ruh haliniz şimdi belki biraz kırılmış olabilir ama insanlardan kaçmamalısınız. Sosyal çevrede umarım daha iyi hissedeceksiniz.

BOĞA BURCU

Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs): Zihinsel olarak tam bir barış ve uyum içinde olacaksınız ve size hiçbir şey sizi düşüremez gibi görünecek. Savunmasız bir an kaderinizin dengesini bozabilir. Bu, gerçekten harika bir deneyim kazandıracaktır ve siz bunu halledeceksiniz.

Eşiniz hakkında duyabileceğiniz söylentilere aldırmayın. Sorun hakkında konuşmak daha iyi olurdu, onu savuşturmak değil.

Temiz hava, özellikle yatmadan önce, kesinlikle daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Daha iyi uyuyacaksınız.

Sırtınızla ilgili sorunları kesinlikle göz ardı etmemelisiniz, bir nörolojist ya da terapisti görmeye gitmelisiniz.

İKİZLER BURCU

Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran): Kendinizi savunmanız ve kendiniz için mücadele ediyor olmanıza rağmen, gizlice bilirsiniz ki, tamamen masum olduğunuzu söyleyemezsiniz. Öncelikle kendi günahlarınızı düşünün ve tartışmaları sürdürmeden önce, vicdanınıza bakın.

Belki size bencil diyecekler ama iyi biliyorsunuz ki hak etmeyen insanlara yardım etmenin hiç anlamı yoktur. Bunun için büyük çabalar ortaya koyacaksınız ama hepsi boşa gidecek.

Bu dönemde size işler hiç bitmeyecek gibi gelebilir. Kendinizi stres altına sokmamalısınız, bu tehlikeli.

Pişmanlıklar olmadan kendinizi şımartabilirsiniz. Tüm bunlardan sonra bunu hak ediyorsunuz. Son zamanlarda gerçekten çok uğraştınız.

YENGEÇ BURCU

Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz): İyi bir ruh halinde olmanıza şaşmayın; hatta neler olup bittiğini de merak edebilirsiniz. Yıldızların sizin üzerinizde çok güçlü ve son derece olumlu etkisi var. Öyleyse bunu iyi değerlendirin ve gününüzün tadını çıkarın.

Şansınızı karşılamaya gidin. Geçmişi incelemeyin ve eşinizle gelecek hakkında konuşun. Örneğin birlikte bir tatile gidin.

Belki uzun süre patronunuzun dikkatini çekmek için uğraştınız, ama sonunda buna değer olmadığını göreceksiniz.

Eğer alışveriş yaparken gerçekten gözünüze takılan ev yapımı bir şeylere baktıysanız, tereddüt etmeyin, satın alın.

ASLAN BURCU

Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos): Başkaları için kendinizi feda edecektiniz. Bu asil bir özelliktir ve bu sayede pek çok gerçek arkadaşınız vardır, ama bazen kendinizi de düşünmelisiniz. Yavaşlayın ve kendinizi baskı altına almayın. Derin bir nefes alın ve vücudunuzu dinleyin.

Diğer düşüncelere ulaşmanız gerekir, dolayısıyla arkadaşlarınızla akşam sosyalleşmek size kesinlikle uygun olacaktır.

Bu gün yeniden yapılanma için uygundur. Düzgün bir şekilde temizleyin ya da boyayın, mobilyaların eski parçalarını atın ve yenilerine bakın.

Ruh haliniz çok iyi değil, ama umutsuz olmayın. Hoşunuza giden bir şeylerle ilgilenin. İşe geç kalın ve çok fazla düşünmeyin.

BAŞAK BURCU

Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül): Çevrenizdeki insanlar aktif değilse, spor için tek başınıza dışarı çıkmaktan çekinmeyin. En azından size uygun bir tempo tutturursunuz ve kim bilir belki de yeni bir idman arkadaşıyla tanışacaksınız.

Karşı cinsle aranızda kıvılcımlar olacak. Beklemeyin ve galip gelmekten korkmayın.

İşyerinde daha yüksek bir pozisyon için girişimde bulunmaya başlayabilirsiniz. Yolunuz ardına kadar açık.

Şimdi karar vermek için doğru zamandır. Yıldızlar istikrarlı böylece bu kararları devam ettirmek sizin için kolay olacaktır.

TERAZİ BURCU

Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim): Yıldızlar doğru konumdalar. Sonunda güzel bir değişim olacak olan iyimserliği yayacaksınız. Kendinizi yeni bir kişi gibi hissedeceksiniz ve diğerleri bunu kesinlikle fark edecektir. Bu yeni büyüleyici kişinin varlığını dört gözle bekleyebilirsiniz.

Akrabalarınız sizinle ilgili bazı söylentiler duymuş olabilmelerine rağmen, size son zamanlarda çok dikkat etmediler. Her şeyi doğrudan halledin ve tartışmaları önleyin.

Bir iş görüşmesi ya da başka bir önemli toplantı sizi bekliyorsa kendinizi hazırlamak için yeterince zaman ayırın. Hiçbir şeyi hafife almayın.

Eğer erken kalkmak istediyseniz ama çok yorgunduysanız kendinize kızmayın. Sadece daha çok uykuya ihtiyacınız var.

AKREP BURCU

Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım): Ruh haliniz en iyi durumda olmasa bile olumlu şeyler düşünmelisiniz. Bekleyecek bir şeyleriniz kesinlikle vardır, hayat ilginç deneyimlerle doludur, sadece şansı kaçırmayın. Şansınızı karşılamaya gidin.

Arkadaş ve tanıdık çevrenizi genişletin. Bir parti davetini kabul edin. Yedekte ilginç kişilerin bulundurulmasının her zaman faydası dokunur ve kim bilir belki burada ruh eşinizle bile karşılaşacaksınız.

Ailenizi ziyaret edin. Belki çok uzun süre sevdiklerinizden uzak kalmışsınızdır, ama ilginiz onları kesinlikle mutlu edecektir.

Eğer kilo vermeye çalışıyorsanız çeşitli ürünlere güvenmeyi bırakın

YAY BURCU

Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık): O anki iklim size uygun değilse, şimdi değişim zamanıdır. Sonunda proaktif olarak davranmak ve bir değişiklik yapmak için yeterli enerjiye sahipsiniz. Beklemeyin yoksa bu anı kaçıracaksınız. Uzun süre başka şansınız olmayabilir.

Sevdiğinize daha iyi davranın. Kendi başınıza ev işleriyle ilgilenin. Eşinize saygı duyduğunuzu gösterin.

Bugünlerde "yaratıcılık" kelimesi size çok fazla bir şey ifade etmez. Daha iyi günleriniz oldu ama üzülmeyin.

Durumu tartın ve önceliklerinizi belirleyin. Küçük sorunlar sebebiyle kendinizi strese sokmanız saçmadır ve dahası bu, sağlık için iyi değildir.

OĞLAK BURCU

Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak): Çevrenizdeki insanlar sizinle çok güzel konuşuyorlar. Son zamanlarda gerçekten iyi arkadaş olmaya çalıştınız. Artık ortak bilinen kişiler aracılığıyla çok kolay edineceğiniz yeni bağlantılarla ödüllendirileceksiniz. Bunun hem işte, hem de özel hayatta faydası dokunacaktır.

Okul ya da işten kaynaklanan sorunu bir kenara bırakırsanız, evde rahatlatıcı ruh halini sağlayacaksınız.Daha keyifli şeylerle ilgilenin.

Azimli olmaktan çekinmeyin. Hatta diğerleri pahasına bunu sürdürün. Bu, hayatın işleme şekli olan bir yarıştır.

Mevsime göre giyinmezseniz nezle olacaksınız.

SAKA (KOVA) BURCU

Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat): Ayrıntıları unutuyor olmanız gerçeğinde sorun yoktur. Bu hepimize olur, sadece önemli bir olayı kaçırmamaya ve düşman edinmemeye dikkat edin. Bunu yapamıyorsanız, bir günlük alın. Bu şekilde tüm önemli bilgileriniz bir arada kayıtlı olacaktır.

Mümkünse işi daha erken bırakın ve günün geri kalanını eşinizle geçirin. Buna kesinlikle minnettar olacaklardır.

Eğer görevi tamamlayamazsanız üzgün ya da kızgın olmayın. Bu herkesin başına gelebilir.

Akrabalarınızı ziyaret edin, neler olup bittiğini öğrenecek ve bütün akşam boyunca sohbet edeceksiniz.

BALIK BURCU

Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart): Sinirlilik, ruh halinize artık yardımcı olmayacaktır. Bu nedenle yanlışlıkla birini kırabilirsiniz. Daha fazla gevşemeye çalışın ve sizin kötü ruh halinizle hiçbir ilgisi olmayan insanlara kızmayın.

Yıldızlar istikrarlı, bu yüzden şimdi tüm parayı uzun vadeli projelere yatırma zamanı.

Temiz hava size daha iyi hissettirecek. Bir sporsever değilseniz, en azından bir yürüyüşe çıkın.

Şu anda gerçekten ihtiyacınız olan şey dengeli yaşam tarzıdır.Facebook Twitter Google Plus WhatsApp
  YORUM YAP / YORUM OKU
Yorum
BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU
-

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE | REKLAM | İLETİŞİM | RSS
Haberingundemi.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Spor Gündem Politika Dünya Teknoloji Ekonomi Eğitim Magazin Yaşam Kadın Sağlık