Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Gerçek, İlkeli ve Tarafsız Haberin, En Güncel Hali, Haberde Doğruya Bağlanın

FLAŞ HABER
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri ANASAYFASPORGÜNDEMPOLİTİKADÜNYATEKNOLOJİEKONOMİEĞİTİMMAGAZİNYAŞAMKADIN
10 Ocak Salı Günlük Burç Yorumları Nuray Sayarı Rezzan Kiraz
Facebook Twitter Google Plus WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült
- - Editör:

10 Ocak Salı Günlük Burç Yorumları Nuray Sayarı Rezzan Kiraz

10 Ocak 2017 Salı tarihine ait akrep, aslan, balık, başak, boğa, ikizler, koç, kova, oğlak, terazi, yay, yengeç Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı günlük burç yorumları haberimizden okuyabilirsiniz.

Akrep, aslan, balık, başak, boğa, ikizler, koç, kova, oğlak, terazi, yay ve yengeç burçlarına ait Nuray Sayarı ve Rezzan Kiraz 10 Ocak 2017 Salı Günlük burç yorumlarını haberimizden okuyabilirsiniz. Burcunuz bugün ne söylüyor? 10 Ocak 2017 Salı Günlük burç yorumlarını sizler için paylaşıyoruz.

Günlük burç yorumları astroloji uzmanları tarafından geçmiş tecrübeler eşliğinde hazırlanan ortalama tahminler olarak gündeme gelmektedir. Pek çok insan için bir anlam ifade etmeyen burç yorumları genel olarak ciddiye alınmaktadır.

Günlük burç yorumları genellikle ilgili burcun genel özellikleriyle paralellik gösterir ve konusunda uzman astrologlar ayın, güneşin ve yıldızların pozisyonlarına göre tahminler yaparlar. Ülkemizde Günlük burç yorumları deyince akla ilk gelen isimler arasında Rezzan Kiraz, Hande Kazanova, Nuray Sayarı, R. Hakan Kırkoğlu, İrem Su, Şenay Devi Yangel gibi isimler gündeme gelir. Genel itibariyle tahminlerin tuttuğu gözlense de Günlük burç yorumları sadece eğlence ve zaman geçirme amacıyla da okunmaktadır.

10 OCAK 2017 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan): İlk adımı atmaktan korkmayın. Yeni deneyimler sayesinde, sizi karşı cins için daha çekici hale getirecek özgüveni kazanmanız mümkün olacak. Bastırılmış kişiliğinizin bütünüyle yeni bir kısmını keşfedebilirsiniz.

Çevrenizdeki arkadaşlarınızla ilgili dikkatli olun. Hainin biri aralarında pusuda beklemektedir. Bu kişiyle tek başınıza uğraşmak zorundasınız. Sizinle ilgili uygunsuz şakalar yapmanın iyi bir fikir olmadığını onlara gösterin.

Bir dans kursuna katılmak istiyorsanız, bir dakika daha beklemeyin, şimdi kayıt olun. Bir eşinizin olmaması önemli değildir, birileriyle tanışacaksınız.

Bağışıklığınızı güçlendirmeye çalışmalısınız. Bugünlerde hassassınız. Ama yapay ürünlere güvenmeyin.

BOĞA BURCU

Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs): Standardı çok yüksek tutmuşsunuz ve bu nedenle etrafınızdaki diğerlerinin ayak uydurmakta sıkıntıları var. Bu, bir yandan avantajlı olabilir, özellikle iş yerinde sivrilebileceğiniz ve patronunuzun önünde gösteriş yapabileceğiniz durumlarda. Diğer yandan düşman edinebilirsiniz.

Bir kariyer planı yapmak sizde çok stres yaratmaz. Pasifsiniz ve rekabetçi değilsiniz.

İşlerinizi çok uzun süre boyunca bir kenara bırakmışsanız, onlarla biraz ilgilenin. Daha sonra kelimenin tam anlamıyla sizi yutmak isterler.

Geç uyumaktan çekinmeyin. Gün için daha fazla enerjiye sahip olacaksınız.

İKİZLER BURCU

Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran): Anılarınızı bilinçdışı bir şekilde ziyaret edeceksiniz ve bugünkü hayatınızın ne kadar farklı olduğunu göreceksiniz. Ama çok nostaljik olmayın. Geçmiş geri gelmeyecek, o yüzden şimdiki zamanda yaşayın, ne de olsa onu istediğiniz gibi yeniden şekillendirebilirsiniz.

Ayrılıkla karşı karşıya iseniz güçlü olun. Üzgün olmayın ve gelecekte sırada neyin geldiğini dört gözle bekleyin.

Resimden her zaman keyif aldıysanız ya da büyülendiyseniz, şimdi kendinizi cesaretlendirmenin ve bir derse başvurmanın zamanıdır ve bunu kendi kendinize deneyin.

Mevcut ruh halinizle evde tek başınıza kalmış olsaydınız en iyisi olurdu. Düşünmek ve hatırlamak sebebi bulmanıza yardımcı olabilir.

YENGEÇ BURCU

Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz): Renklerle deneyler ve daha eğlenceli bir şeyler denemekten korkmayın. Kendinize ışık saçmanızı sağlayacak ilginç bir şeyler satın alın veya odanızı boyayın. Özgünlüğüyle etraftaki insanları kesinlikle cezbedecek gizli özünüzü gösterin.

Kendi ayaklarınızın üzerinde durma zamanınız gelmiştir. Ailenizde iyi ilişkileriniz var ama son zamanlarda boyun eğdirmeye başladıkları görünüyor.

Makul bir hızda ilerlemeye çalışın. Acele etmeyin ama aynı zamanda diğerlerinin arkasında kalmayın.

Yıldızların konumu, şu anın güç sporları ve kas yapmak için doğru zaman olduğunu söylüyor. Bir fitness merkezini ya da spor salonunu ziyaret edin.

ASLAN BURCU

Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos): Kafa karışıklığı dönemi yavaşça ama emin adımlarla geçmiştir ve yıldızlar yeniden doğru konumdadır. Bunu iyi değerlendirin. Mutluluk kucağınıza düşmeyecek, ama denerseniz tamamen hakedilmiş ödülünüzü alacaksınız.

Cep telefonunuzu kapatın ve eşinizle rahatsız edilmeden özel anların tadını çıkarın. Buna ihtiyacınız var.

Yıldızlar şimdi sizin için en iyisini istiyorlar; bu aynı zamanda kariyerinizde daha iyi bir konum anlamına gelebilir.

Eğer denemelerden korkuyorsanız, deneyimli güzellik uzmanlarından tavsiye alın.

BAŞAK BURCU

Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül): Başkalarına inisiyatif bırakın ve olan şeye karşı sabırlı olun. Ulaşılmazı oynamayın; aksi takdirde tüm potansiyel yeni tanışacaklarınızı korkutup kaçıracaksınız. Her şeyi kontrol etmek zorunda değilsiniz. Başkalarına da alan bırakın.

Kötü bir deneyimden sonra bir süre için karşı cinsten kaçınmak isteyebilirsiniz. Bu, iyi bir fikirdir; kafanızdaki düşünceleri düzene sokabilir ve kişiliğinizi geliştirebilirsiniz.

Eğer yanlış bir adım atarsanız, bütün çalışmanız kağıttan evler gibi çökebilir.

Zamanınızı düzenlemekte zorluk yaşarsanız, kendinize bir günlük ya da haftalık bir plan oluşturun. Yeni kurallar sizin için iyi olacaktır.

TERAZİ BURCU

Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim): Bu kadar itaatkar olmayın. Bu hem kariyer hem aşk hayatı için geçerlidir. Düşüncelerinizi söylemekten ve kendiniz olmaktan korkmayın. Aksi takdirde istediğinizi asla elde edemezsiniz.

Eski arkadaşlarla irtibata geçmekten çekinmeyin ve onların hayattaki ilerlemeleri sizin için çok yararlı çıkabilir.

Eşinizle ya da bir arkadaşınızla konuşun ve bir baloya gidin. Bu, yılın sosyal olayıdır ve ortam buna gerçekten değer.

Gücünüzü aşmamalısınız. En iyi durumunuzu sadece siz bilirsiniz. Hiçkimsenin sizi zorlamasına izin vermeyin.

AKREP BURCU

Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım): İtaatkar olmayın ve insanların size bu şekilde davranmalarına izin vermeyin. Haklarınız için ayağa kalkın.

Akşam strese kapılmayın. Endişeleriniz en azından bir süre için uzaklaşsın.

Fiziksel gücünüz, zihinsel durumunuz ile sınırlıdır. Rahatlayın ve egzersiz iyi gidecektir.

YAY BURCU

Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık): Bazen beyaz bir yalan gerçekten kaçınılmaz tedbirdir. Bunu doğru şey için yaparsanız ve eylemlerinizi meşrulaştırmak için düzgün bir şekilde yaparsanız o zaman tamamdır. Ama dikkatli olun, ince buz üzerindesiniz.

Ailenizde, sorunlar ortaya çıkabilir. Kayıtsız olmayın ve ihtiyacı olanlara yardım edin. Moraliniz bozuk olduğunda, siz de karşılığını alırsınız.

İyi para kazanmak ve maddi varlıklar edinmek için fırsatınız olacak. Bu şansı deneyin ve gitmesine izin vermeyin.

Belki çok fazla enerjinizin olduğunu hissediyorsunuz. Ama bu tamamen bitkin düşmek için sebep değildir. Bunun birazını ertesi gün için saklayın.

OĞLAK BURCU

Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak): Şu anda yıldızlar sizi destekliyor, bu nedenle şu an önemli kararlar vermek için en iyi zamandır. Özel hayatınız veya kariyeriniz söz konusu olduğunda ise, her ikisinde de büyük işler yapabilirsiniz.

Akrabalarınız sizinle ilgili bazı söylentiler duymuş olabilmelerine rağmen, size son zamanlarda çok dikkat etmediler. Her şeyi doğrudan halledin ve tartışmaları önleyin.

Rakibinizle yarışmak için çok tembelsiniz. Bırakın o kazansın, yorulacak.

Şans hazırlanmış olandan yanadır, yani bir görevi tamamlarken ya da işle ilgili bilgi ararken biraz daha fazla zaman harcamalısınız.

SAKA (KOVA) BURCU

Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat): Farkında olmadan, son zamanlarda büyüdünüz. Bu kadar çok şeyin ne zaman gerçekleştiğine şaşmayın.Yeni keşfettiğiniz huzurunuzu, özellikle de kriz durumlarını yönetirken iyi bir şekilde kullanın.

İstemeyen birine yardım etmeye kesinlikle değmez. Enerjinizi çok daha iyi şekillerde kullanabilirsiniz.

İnternete bakın, hangi ilginç şeyle karşılacağınızı asla bilemezsiniz.

Önleyici tetkiklerden korkmayın. En azından yılda bir kez bunu tamamlamalısınız ve bu çok zaman almayacaktır.

BALIK BURCU

Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart): Eğer kendinizi kaybetmiş gibi hissediyorsanız, tavsiye isteyin. Kendini eleştirmede ve yenilgiyi kabul etmede yanlış bir şey yoktur. Böyle zamanlarda gerçek arkadaşlarınızın kim olduğunu görmeye başlayacaksınız ve spor gibi aktiviteler için biraz enerji harcayacaksınız.

Eğer samimiyet havasında değilseniz kendinizi suçlamamalı ve umutsuzluğa kapılmamalısınız. Bir çift olarak başka şekillerde de güzel bir akşamın keyfini çıkarabilirsiniz.

İş temposu yüksek olur, ancak stres bugün teninizin altına geçmeyecek. Her sorunu serin bir kafa ile çözün.

Rahatlayın ve biraz dinlenin. Bir kitap okuyun ya da bir film izleyin.Facebook Twitter Google Plus WhatsApp
  YORUM YAP / YORUM OKU
Yorum
BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE | REKLAM | İLETİŞİM | RSS
Haberingundemi.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Spor Gündem Politika Dünya Teknoloji Ekonomi Eğitim Magazin Yaşam Kadın Sağlık