Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Gerçek, İlkeli ve Tarafsız Haberin, En Güncel Hali, Haberde Doğruya Bağlanın

FLAŞ HABER
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri ANASAYFASPORGÜNDEMPOLİTİKADÜNYATEKNOLOJİEKONOMİEĞİTİMMAGAZİNYAŞAMKADIN
Voleybol: 20 Yaş Altı Erkekler Avrupa Şampiyonası 2. tur ele
Facebook Twitter Google Plus WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült
- - Editör:

Voleybol: 20 Yaş Altı Erkekler Avrupa Şampiyonası 2. tur ele

Voleybol: 20 Yaş Altı Erkekler Avrupa Şampiyonası 2. tur elemeleri

20 Yaş Altı Erkek Voleybol Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası 2. tur elemeleri için sahaya çıkacak.

Tokat Ali Yücel Spor Salonu'nda 1-3 Nisan'da düzenlenecek organizasyonda milliler, C Grubu'nda Letonya, Hollanda ve Çek Cumhuriyeti ile mücadele edecek.

Dörder takımdan oluşan 7 grubun birincileri, 2-10 Eylül'de Bulgaristan'ın ev sahipliği yapacağı 20 Yaş Altı Erkekler Avrupa Şampiyonası'na katılma hakkı kazanacak.

Yedi grup ikincisi ve tüm grupların en iyi 3. takımı ise iki gruba ayrılarak 3. tur elemelerine katılacak ve 7-10 Temmuz'da final şansı arayacak.

Başantrenörlüğünü Mehmet Bedestenlioğlu'nun yaptığı 20 Yaş Altı Erkek Milli Takımı'nın kadrosunda şu oyuncular yer alıyor:

Abdullah Çam, Adis Lagumdzija, Batuhan Avcı, Berkay Bayraktar, Burak Çevik, Burak Kamçı, Hasan Kaan, Hüseyin Şahin, Muzaffer Yönet, Oğuzhan Doğruluk, Oğulcan Yatgın, Onur Çukur, Özgür Türkmen, Uğur Kılınç.

C Grubu'nun maç programı ise şöyle:

1 Nisan Cuma:

16.00 Letonya-Türkiye

18.30 Çek Cumhuriyeti-Hollanda

2 Nisan Cumartesi:

15.00 Türkiye-Hollanda

17.30 Letonya-Çek Cumhuriyeti

3 Nisan Pazar:

15.00 Türkiye-Çek Cumhuriyeti

17.30 Hollanda-Letonya


- 19 Yaş Altı Kız Voleybol Milli Takımı


19 Yaş Altı Kız Voleybol Milli Takımı ise Avrupa Şampiyonası 2. tur elemeleri için yarın Hırvatistan'ın Rovinj kentine gidecek.

Milliler, 31 Mart-3 Nisan tarihlerinde B Grubu'nda ev sahibi Hırvatistan'ın yanı sıra İspanya ve İsveç ile mücadele edecek.

B Grubu'nun maç programı şu şekilde:

31 Mart Perşembe:

18.30 İsveç-Hırvatistan

1 Nisan Cuma:

16.00 Türkiye-İspanya

2 Nisan Cumartesi:

18.30 Hırvatistan-İspanya

21.00 İsveç-Türkiye

3 Nisan Pazar:

16.00 İspanya-İsveç

18.30 Hırvatistan-Türkiye



Facebook Twitter Google Plus WhatsApp
  YORUM YAP / YORUM OKU
Yorum
BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE | REKLAM | İLETİŞİM | RSS
Haberingundemi.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.




Spor Gündem Politika Dünya Teknoloji Ekonomi Eğitim Magazin Yaşam Kadın Sağlık