Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Gerçek, İlkeli ve Tarafsız Haberin, En Güncel Hali, Haberde Doğruya Bağlanın

FLAŞ HABER
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri ANASAYFASPORGÜNDEMPOLİTİKADÜNYATEKNOLOJİEKONOMİEĞİTİMMAGAZİNYAŞAMKADIN
Trabzon'da Kros Gençler Ve Yıldızlar Müsabakaları Sona Erdi
Facebook Twitter Google Plus WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült
- - Editör:

Trabzon'da Kros Gençler Ve Yıldızlar Müsabakaları Sona Erdi

Trabzon'da Gençler ve Yıldızlar Kros müsabakaları il birinciliği, Söğütlü Atletizm Stadı'nda gerçekleşti.

Trabzon'da Gençler ve Yıldızlar Kros müsabakaları il birinciliği, Söğütlü Atletizm Stadı'nda gerçekleşti.

Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Gençler ve Yıldızlar Kros müsabakalarına, 3 bin metre ve 5 bin metre kategorilerinde toplam 190 sporcu ve 32 takım katıldı. Söğütlü Atletizm Stadı çevresinde gerçekleştirilen kros müsabakası sonrasında dereceye giren sporculara ödüllerini Akçaabat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Engin Uzun ve Akçaabat Milli Eğitim İlçe Müdürü Ahmet Üçüncü taktim etti.

3 bin metre kızlar Ferdi branşta Medine Bozali birinci, Gül Nisa Durmuş ikinci, Asya Sungur üçüncü, Tuğba Usta ise dördüncü oldu. Yine 3 bin metre kızlar takım kategorisinde Trabzon Spor Lisesi birinci, Trabzon Şalpazarı ÇPL Anadolu Lisesi ikinci ve Trabzon Çarşıbaşı Anadolu Lisesi üçüncü, Trabzon 17 Şubat Anadolu Lisesi dördüncü oldu.

3 bin metre erkekler ferdi kategorisinde; Sefa Şentürk birinci, Süleyman Cebeci ikinci, Umut Berk Kitapçı üçüncü ve Yusuf Cihan Demirbaş dördüncü olurken, takım olarak Akçaabat Yaylacık Ortaokulu birinci, Şalpazarı Doğancı Ortaokulu ikinci, Çağlayan Şehit Bayrak Ortaokulu üçüncü, Beşikdüzü Merkez Orta okulu dördündü oldu.

5 bin metre erkekler kategorisinde; Doğukan Kemal birinci, Tolga İpke ikinci, Burak Çolak üçüncü ve Abdullah Çoban ise dördüncü olurken, takım olarak 5 bin metre erkekler kategorisinde birinci Trabzon Şalpazarı Ç.P.L. Anadolu Lisesi, Ortahisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Düzköy Anadolu Lisesi üçüncü ve Trabzon Spor Lisesi dördüncü oldu.

5 bin metre kızlar kategorisi ferdi branşta, Ceren Akdemir birinci, Beyza Şafak ikinci, Ecren Bulut üçüncü, Ayfer Çinkaya dördüncü olurken, 5 bin metre takım olarak Şalpazarı Doğancı ortaokulu birinci, Akçaabat Yaylacık Ortaokulu ikinci, Beşikdüzü Merkez Ortaokulu üçüncü, Trabzon Sarıtaş Ortaokulu dördüncü oldu.


Facebook Twitter Google Plus WhatsApp
  YORUM YAP / YORUM OKU
Yorum
BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE | REKLAM | İLETİŞİM | RSS
Haberingundemi.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.




Spor Gündem Politika Dünya Teknoloji Ekonomi Eğitim Magazin Yaşam Kadın Sağlık