Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Gerçek, İlkeli ve Tarafsız Haberin, En Güncel Hali, Haberde Doğruya Bağlanın

FLAŞ HABER
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri ANASAYFASPORGÜNDEMPOLİTİKADÜNYATEKNOLOJİEKONOMİEĞİTİMMAGAZİNYAŞAMKADIN
Okul sporları küçükler yüzme Türkiye finali
Facebook Twitter Google Plus WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült
- - Editör:

Okul sporları küçükler yüzme Türkiye finali

Okul sporları küçükler yüzme Türkiye finali

Okul sporları küçükler yüzme Türkiye finali, Muğla'nın Marmaris ilçesinde devam ediyor.

Marmaris Belediyesi Kapalı Yüzme Eğitim Merkezi'nde düzenlenen yarışların ikinci gününde, 100 ve 200 metre serbest, 50 ve 100 metre kurbağalama, 4x100 metre karışık finalleri yapıldı.

Yarışların ikinci gününde şu sonuçlar alındı:

Bayanlar 50 metre kurbağalama:

1- Deniz Ertan (Ankara TED Koleji)

2- Yosun Hacıfazlıoğlu (İstanbul Özel Okan)

3- Eylül Gürkan (Adana Genç İşadamları Derneği Okulu)

4- Karya Sekman (İzmir Mavişehir Doğa) ve Lara Oktay (İstanbul Anabilim Eğitim)


Erkekler 50 metre kurbağalama:

1- Yağız Alp Yekta (Bursa Özel Emine Örnek)

2- Kaan Kara (Gaziantep Özel Seçkin)

3- Sarp Fırat (Bursa Özel Emine Örnek)

4- Atahan Akyüz (İstanbul Çiftehavuzlar)


Bayanlar 100 metre kurbağalama:

1- Eylül Gürkan (Adana Genç İşadamları Derneği Okulu)

2- Deniz Ertan (Ankara TED Koleji)

3- Elif Yazıcı (İstanbul Üsküdar Atatürk Ortaokulu)

4- Lara Oktay (İstanbul Anabilim Eğitim)


Erkekler 100 metre kurbağalama:

1- Yağız Alp Yekta (Bursa Özel Emine Örnek)

2- Sarp Fırat (Bursa Özel Emine Örnek)

3- Mert Güveren (Antalya İstek Yeditepe Koleji)

4- Kaan Kara (Gaziantep Seçkin Okulu)


Bayanlar 100 metre serbest:

1- Duru Öncüloğlu (İstanbul Özel Çevre)

2- Nehir Öz (İstanbul Özel Çevre)

3- Lal Sezgin (İstanbul FMV Ayazağa)

4- Zeynep Zünbüldere (İzmir Özel Nokta Ortaokulu)


Erkekler 100 metre serbest:

1- Batum Kahya (İstanbul Büyükçekmece Aka)

2- Hüseyin Mert Günay (Kayseri Fatma M.H.)

3- Batuhan Filiz (Kocaeli Özel Atafen)

4- Arda Kutluk (İstanbul T.V.O Şişli Tera)


Bayanlar 200 metre serbest:

1- İdil Güven (İstanbul Anabilim Eğitim)

2- Beril Böcekler (Ankara Zafer Koleji)

3- Doğa Ölçen (Antalya İstek Yeditepe Koleji)

4- Asude Dila Oğuz (Kayseri M.B.B)


Erkekler 200 metre serbest:

1- Batum Kahya (İstanbul Büyükçekmece Aka)

2- Batuhan Filiz (Kocaeli Özel Atafen)

3- Yağız Efe Arı (Kayseri M.M.B.)

4- Doruktan Kızıltuğ (Sakarya Özel Şahin)


Bayanlar 4x100 karışık:

1- İstanbul Anabilim Eğitim (Ece Onatca, Lara Oktay, İdil Güven, Deniz Elif Kolaç)

2- Kocaeli Özel Atafen (Meltem Dönmez, Pınar Pamuk, Burçak Köklü, Arzum Hazal Toksöz)

3- İstanbul Özel Çevre (Meriç Demirtepe, Filiz Sara Alphan, Nehir Öz, Duru Öncüloğlu)

4- Antalya İstek Yeditepe (Zeynep Unan, Almina Öztürk, Doğa Ölçen, İpek Sayınkaplan)


Erkekler 4x100 metre karışık:

1- Bursa Özel Emine Örnek (Sarp Fırat, Yağız Alp Yekta, Özay Tuna Demirtaş, Ahmedyesevi Kaplan)

2- Antalya İstek Yeditepe (Can Parmaksızoğlu, Mert Güveren, Kayra Şanal, Bora Uzunkaya)

3- İstanbul Özel Çevre (Kuzey Bostan, Hüseyin Ersöz, Mert Emir Gezici, Bora Çamlı)

4- İstanbul Özel Sezin (Arda Demirtaş, Batuhan Şahin, Tunç Kolcuoğlu, Ege Çakmak)


Okul sporları küçükler yüzme Türkiye finali, yarın sona erecek.



Facebook Twitter Google Plus WhatsApp
  YORUM YAP / YORUM OKU
Yorum
BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE | REKLAM | İLETİŞİM | RSS
Haberingundemi.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.




Spor Gündem Politika Dünya Teknoloji Ekonomi Eğitim Magazin Yaşam Kadın Sağlık