Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Gerçek, İlkeli ve Tarafsız Haberin, En Güncel Hali, Haberde Doğruya Bağlanın

FLAŞ HABER
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri ANASAYFASPORGÜNDEMPOLİTİKADÜNYATEKNOLOJİEKONOMİEĞİTİMMAGAZİNYAŞAMKADIN
Lodos vapur ve deniz otobüsü seferlerini vurdu
Facebook Twitter Google Plus WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült
- - Editör:

Lodos vapur ve deniz otobüsü seferlerini vurdu

MARMARA'da etkili olan lodos vapur ve deniz otobüsü seferlerini etkiliyor.

MARMARA'da etkili olan lodos vapur ve deniz otobüsü seferlerini etkiliyor. Şehir Hatları'ndan yapılan açıklamaya göre; Kadıköy - Beşiktaş, Eminönü - Kadıköy, Üsküdar - Beşiktaş , Kabataş - Kadıköy - Adalar

seferleri karşılıklı olarak iptal edildi.

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ise tüm iç hat deniz otobüsü seferlerinin iptal edildiğini açıkladı. İDO'nun Sirkeci - Harem araba vapurlar seferleri de iptal oldu.

İDO'nun iptal edilen hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsleri seferleri ise şöyle:

13:45 Yenikapı - Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

13:45 Yalova - Yenikapı Ferry Cat tipi hızlı feribot

14:00 Yalova / Pendik Ferry Cat tipi hızlı feribot

14:00 Pendik / Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

14:10 Kadıköy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü

14:30 Yalova / Kartal Deniz Otobüsü

14:30 Bursa-Yenikapı-Kadıköy Deniz Otobüsü

15:00 Kadıköy-Yenikapı-Armutlu Tk-Armutlu-Bursa Deniz Otobüsü

15:15 Pendik / Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

15:15 Yalova / Pendik Ferry Cat tipi hızlı feribot

15:45 Yalova - Yenikapı Ferry Cat tipi hızlı feribot

15:45 Yenikapı - Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

18:30 Bostancı - Yenikapı - Bandırma Deniz Otobüsü

18:40 Kadiköy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü

 



Facebook Twitter Google Plus WhatsApp
  YORUM YAP / YORUM OKU
Yorum
BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE | REKLAM | İLETİŞİM | RSS
Haberingundemi.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.




Spor Gündem Politika Dünya Teknoloji Ekonomi Eğitim Magazin Yaşam Kadın Sağlık