07 Ocak 2016 Perşembe 12:34
Lodos vapur ve deniz otobüsü seferlerini vurdu
MARMARA'da etkili olan lodos vapur ve deniz otobüsü seferlerini etkiliyor. Şehir Hatları'ndan yapılan açıklamaya göre; Kadıköy - Beşiktaş, Eminönü - Kadıköy, Üsküdar - Beşiktaş , Kabataş - Kadıköy - Adalar

seferleri karşılıklı olarak iptal edildi.

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) ise tüm iç hat deniz otobüsü seferlerinin iptal edildiğini açıkladı. İDO'nun Sirkeci - Harem araba vapurlar seferleri de iptal oldu.

İDO'nun iptal edilen hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsleri seferleri ise şöyle:

13:45 Yenikapı - Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

13:45 Yalova - Yenikapı Ferry Cat tipi hızlı feribot

14:00 Yalova / Pendik Ferry Cat tipi hızlı feribot

14:00 Pendik / Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

14:10 Kadıköy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü

14:30 Yalova / Kartal Deniz Otobüsü

14:30 Bursa-Yenikapı-Kadıköy Deniz Otobüsü

15:00 Kadıköy-Yenikapı-Armutlu Tk-Armutlu-Bursa Deniz Otobüsü

15:15 Pendik / Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

15:15 Yalova / Pendik Ferry Cat tipi hızlı feribot

15:45 Yalova - Yenikapı Ferry Cat tipi hızlı feribot

15:45 Yenikapı - Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

18:30 Bostancı - Yenikapı - Bandırma Deniz Otobüsü

18:40 Kadiköy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü

 

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.