Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Gerçek, İlkeli ve Tarafsız Haberin, En Güncel Hali, Haberde Doğruya Bağlanın

FLAŞ HABER
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri ANASAYFASPORGÜNDEMPOLİTİKADÜNYATEKNOLOJİEKONOMİEĞİTİMMAGAZİNYAŞAMKADIN
Kulüplerarası Salsa Türkiye Şampiyonası
Facebook Twitter Google Plus WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült
- - Editör:

Kulüplerarası Salsa Türkiye Şampiyonası

Kulüplerarası Salsa Türkiye Şampiyonası

Altı etaptan oluşan Kulüplerarası Salsa Türkiye Şampiyonası'nın 4.etabı Marmaris'te gerçekleştirildi.

Amiral Orhan Aydın Spor Salonu'nda 11 klasmanda 204 çift dansçı birinci olmak için salsa yaptı. Muğla Büyükşehir Belediyesinin destekleri ile gerçekleştirilen 4. etabın dereceye giren yarışmacılarına ödülleri verildi.

Ödül töreninde konuşan Türkiye Dans Sporları Federasyonu Başkanı Tolga Han Çinkitaş, federasyon olarak sosyal sorumluluk projesi kapsamında engellilere ücretsiz salsa kursları açılacağını söyledi.

Kursların İzmir'de bir dans ve spor kulübünün öncülüğünde gerçekleşeceğini ifade eden Çinkitaş, "Buradan çıkan arkadaşlarımızı ABD'deki dünya şampiyonasına götüreceğiz." dedi.

Şampiyona sonunda 11 klasmanda dereceye giren sporcular ve kulüpleri şöyle:

MID Salsa (1)

1-Ege Şen- Aylin Sultan Azadoğlu (Antalya Sahne Sanatları)

2-Ufuk Sabancı-Mina Simay Özcam (Nuans Dans)

3-Kıvanç Yurdacan-Cemre İşındere (Nuans Dans)

M2C Salsa (1)

1-Yiğit Alp Işındere-Dilay Çetin (Nuans Dans)

2-Can Gökce-Yağmur(Nuans Dans)

3-Güneş K. Kalkan-Aslı Töre Nuans Dans Gsk

Y1C Salsa (1)

1-Emre Şen-Ulviye Turan Azadoğlu (Antalya Sahne Sanatları)

2-Berkay Çelik- Azra Erkaya (Dansanat)

3-Resat Bora Alpa-Betül Şen (Dansevi)

Y2C Salsa (1)

1-Kartal İn-Ayca İn (Muğla Büyükşehir Belediyesi)

2-Sefa Erol-Aleyna Yüce (Dans Evi)

3-Emircan Parakal-Yağmur Ilgın (Akif Okudan Dans)

G-B Salsa (2)

1-Murat Duman-Sema Çakır (Eda Söz Dans ve Spor)

2-Coşkun Caner Erdil-Melisa Can (Afyon Karahisar Rtim)

3-Resat Bolgun-Gamze Nur Karaman (Seans Dans Kültür)

G-C Salsa (1)

1-Osman Dilsame-Cansu Garip (Dans Edelim (Bailamos) Dans)

2-Okan Girgin-Mısra Ergiyen (Dans Evi Gençlik ve Spor)

3-Gökhan Doğan-Miray Capkur (Aytunc Bentürk Dans ve Spor)

YET- A Salsa (2)

1-Ahmet Yiğit Isıyel-Hazal Akyüz (Akif Okudan Dans ve Spor)

2-Can Dursun-Betül Kırlı (Boğaziçi (Bosphorus) Danssporları)

3-Emek Yeter-Büşra Yeter (Boğaziçi (Bosphorus) Danssporları)

YET-B Salsa (2)

1-Alexander Sezai Güven-Tuğce Ayaz (Muğla Büyükşehir Belediyesi)

2-Erdim Tataroğlu-Yağmur Bayar (Akif Okudan Dans ve Spor)

3-Sami Mert Gencoğuz-Elif Seda Erener (Aytunç Bentürk)

YET- C Salsa (1)

1-Yusuf Adem Akkaya-Nilhan Dereobalı (Akif Okudan Dans ve Spor)

2-Batuhan Eldem-Tuğce Alan (Afyonkarahisar Ritim)

3-Semih Filiz-Merve Karakuş (Akif Okudan Dans ve Spor)

YET- D Salsa (1)

1-Gökay Çalışkan-Aşkım Dilara Ervan (Aytunç Bentür)

2-İsmail Okur-Leyla Melikoğlu (Nuans Dans Spor)

3-Vahit Can Demir-Begüm Şentürk (Dansevi)

BYK-C Salsa (1)

1-Ercan Sarbat-Bengü Güloksüz (Saka (Shaka) Dans)

2-Zülfikar Düşen-Özlem Özışık (Dans Evi)

3-Önder Özışık-Ebru Çetince (Dans Evi)



Facebook Twitter Google Plus WhatsApp
  YORUM YAP / YORUM OKU
Yorum
BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE | REKLAM | İLETİŞİM | RSS
Haberingundemi.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.




Spor Gündem Politika Dünya Teknoloji Ekonomi Eğitim Magazin Yaşam Kadın Sağlık