Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Gerçek, İlkeli ve Tarafsız Haberin, En Güncel Hali, Haberde Doğruya Bağlanın

FLAŞ HABER
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri ANASAYFASPORGÜNDEMPOLİTİKADÜNYATEKNOLOJİEKONOMİEĞİTİMMAGAZİNYAŞAMKADIN
Hastalıklarla İlgili Bildiğiniz Her şeyi Unutun !
Facebook Twitter Google Plus WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült
- - Editör:

Hastalıklarla İlgili Bildiğiniz Her şeyi Unutun !

Bugüne kadar kendi geliştirdiği enerjisel şifa yöntemi olan 'Kalbin Şifası'yöntemi ile bir çok kişinin ve bir çok hastalığın şifalanmasına vesile olmuş Bütünsel Şifa Uzmanı Diamon Eros ,hastalıkların yüzeysel değil,derin sebeplerden oluştuğunu ve bunların da bilinçi temizlemeden ,o duyguları boşaltmadan şifalanmayacağını belirtiyor .

Bugüne kadar kendi geliştirdiği enerjisel  şifa yöntemi olan "Kalbin Şifası"yöntemi ile bir çok kişinin ve bir çok hastalığın şifalanmasına vesile olmuş Bütünsel Şifa Uzmanı Diamon Eros ,hastalıkların yüzeysel değil,derin sebeplerden oluştuğunu ve bunların da bilinçi temizlemeden ,o duyguları boşaltmadan şifalanmayacağını belirtiyor 

Peki bütünsel şifa ne anlama geliyor? Hastalar  üzerindeki etkisi nedir ? Bütün bu soruların ve daha fazlasını Bütünsel Şifa Uzmanı Diamon Eros'la, sizler için konuştuk.

İşte o keyifli röportaj 

1- Kitaplarınızdan kısaca bahseder misiniz? 

Bugüne kadar 4 kitabım yayınladı bunlar ;Kimin Hayatını Yaşıyorsun - Bir Cümle Farkındalık - Kalbin Şifası ve Yansıma her birinde farklı konu işledim.

2- Kalbin Şifası kitabınızda yeni bir Enerjisel Şifa Ekolünden bahsediyorsunuz ve hastalıkların aslında bedende başlamadan evvel durdurulabileceğini söylüyorsunuz. Bu nasıl mümkün olabilir? Bunu gerçekten fark etmek mümkün mü ?

Kesinlikle mümkün. Çünkü aslında hastalıkların dinamiğini anladığınızda potansiyel olarak başlayabileceğini de tespit edebilirsiniz .
Bütün hastalıklar, eğer hayat dersimiz için ruhsal tarafımızdan, yani doğuştan getirmediysek sonradan ancak bizim katkılarımızla oluşuyor. Biz önce bir şey düşünüyoruz, sonra
ona bir duygu ekliyoruz ve bu ikisini birleştirip bilinç arşivimize kaldırıyoruz. Ürettiğimiz her düşünce ve sonrasında eklenen olumsuz duyguların tümü bizi hasta etme potansiyeli taşıyor. Hal böyle olunca da işin geri kalanı sadece hangi duygunun, hangi hastalıklara
sebep olduğunu bilmek. .. Bunu da bildiğimiz için kolaylıkla tespit edip, duyguyu değiştirerek hastalıkları da durdurabiliyorsunuz .

Elbette sadece duyguları bilmek, bütün hastalıkları anlayabilmeniz demek anlamına da gelmiyor. Bir düşünüşün inanca dönüşmesi de (eğer bu bize hizmet etmeyen ve uygun olmayan bir inanış ise,) bizi hasta edebiliyor. Bütün bunları gerek bireysel olarak çalıştığım danışanlarımda, gerekse eğitimlerde sürekli anlatıyorum .

3- Peki insanlar hasta olmamak için nasıl kendilerini arındırabilirler ?

Elbette bunun tamamını burada kıcacık röportajla anlatmak mümkün değil zira ben bunun eğitimini 14 aylık çalışmalarda anlatıyorum ve uygulatıyorum. Ama yine de okurlarınız için basit bir iki çalışma önerebilirim .

İlk olarak düşüncelerimizi kontrol etmeye başlamalıyız. Olumsuz düşüncelerimizi ve inançlarımızı bırakma alışkanlığı kazanmalıyız ki, ardından olumsuz duygular da üretmeyelim. Bilim insanları düşünüş alışkanlıklarımız üzerinde sıkça araştırmalar yapıyorlar. Son araştırmalarından birinde; insanların günde ortalama atmış bin bilinçli düşünce ürettiğini tespit etmişler ve ne yazık ki bu kadar düşüncenin sadece sekiz bini olumlu ve geri kalan elli iki bini olumsuz. Bu durumda insan ırkının sağlıklı olmasını beklemek hayalden başka bir şey değil .

Ayrıca yalan söyleme alışkanlığını da bırakmamız lazım. Çok basit konularda bile doğru söylemek yerine sıklıkla yalana başvuruyoruz ve bu da bedenimizde bir sıkışmaya sebep oluyor. Bu durumda beden sıkışan bölgesinden hastalanıyor. Telaşı, endişeyi, üzüntüyü ve hatta mümkünse korkularımızı bile bırakmalıyız. Bu duyguların tümü bedenimizi gergin yapıyorlar. Beden gerildikçe enerjinin rahat akması mümkün olmuyor ve kısıtlanıyor. Hal böyleyken yine o bölgelerde hastalıklar ortaya çıkabiliyor .

4- Bildiğim kadarıyla siz, sadece terapiler yapmakla kalmayıp yüzlerce katılımcıya Türkiye'nin çeşitli yerlerinde bunları uygulayabilecekleri eğitimler de veriyorsunuz, yani ben sizin eğitimlerinize katıldığım taktirde sizin yaptığınız her şeyi yapabilecek duruma geliyor muyum ve kendi sağlığımı da yönetebiliyor muyum ?

Evet yüzlerce kişiye bu eğitimleri vermişimdir. Bana kalırsa yine de hiç yeterli değil. Toplumun tamamının bunları bilmesi, uygulaması ve öğrenmeye başlaması gerekiyor. Sadece ülkemizde bile yetmişbeş-seksen milyon vatandaşımız var. Bu sayının yanında yüzlerce kişi nedir ki?Bütün dünyanın bunları öğrenmesi ve dünyada cennet dediğimiz hayatın da başlamasını sağlayacak adımlardır .

Sorunuzun ikinci bölümüne gelince, tamamıyla evet. Bu eğitimlerden sonra benim yaptığım her şeyi yapabilecek duruma geleceksiniz ve sağlığınızı da, etrafınızdaki kişilerin sağlığını da kolaylıkla tespit edebileceksiniz. Bunları dönüştürüp şifalandırmada onlara yardımcı olabileceksiniz .

5- Hangi bölgelerde sizden eğitim alabilirler ?

Şu anda İstanbul, Ankara ve İzmir'de eğitim ve terapiler yapıyorum. Yakın zamanda bir Kıbrıs projesi var. Yeni bölgelerden de talepler geldikçe, o bölgeler de de fırsat buldukça
çalışmalar yapmaya, eğitimler planlamaya gayret ediyorum. Sizin de bildiğiniz gibi her hafta pazartesi günleri Aşk-ı Muhabbet isimli bir tv programı da yapıyorum. Bu program, şehir dışında uzun kalmamı da engelliyor. Ayrıca beni de çok mutlu ediyor zira bir çok kişiye televizyon sayesinde dokunmak kendimi iyi hissettiriyor .

6- Ayrıca siz bir bedene dokunmadan biraz dışında elinizi gezdirerek o bedenin sağlıksız olabilecek bölgelerini tespit edebiliyormuşsunuz, doğru mu ?

Evet. .. Bunu hem ben yapıyorum ve hem de eğitimlerime katılan öğrencilere de 14 aylık eğitimin son aşamasında, bunu yapmayı öğretiyorum. Bedenin dışından da o bedenle ilgili bütün hastalıkları tespit etmek mümkün .

7- Son olarak okurlarımız bu eğitimleri almak için veya başka sebeplerle istediklerinde size nasıl ulaşabilirler ?

Bütün sosyal medya kategorilerinde varım. Facebook, twitter, İnstagram, Linkedin. .. Buralardan Diamon Eros diye arattıklarında karşılarına çıkacaktır.  

KİŞİSEL  WEB SİTEMDEN BANA ULAŞABİLİRLER 

 

GÜNEY YÜZGÜL  

 

 Facebook Twitter Google Plus WhatsApp
  YORUM YAP / YORUM OKU
Yorum
BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE | REKLAM | İLETİŞİM | RSS
Haberingundemi.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.
Spor Gündem Politika Dünya Teknoloji Ekonomi Eğitim Magazin Yaşam Kadın Sağlık