Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Gerçek, İlkeli ve Tarafsız Haberin, En Güncel Hali, Haberde Doğruya Bağlanın

FLAŞ HABER
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri ANASAYFASPORGÜNDEMPOLİTİKADÜNYATEKNOLOJİEKONOMİEĞİTİMMAGAZİNYAŞAMKADIN
Futbol: Spor Toto 3. Lig
Facebook Twitter Google Plus WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült
- - Editör:

Futbol: Spor Toto 3. Lig

Futbol: Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig'de yapılacak 24. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, tamamı 7 Şubat Pazar günü oynanacak maçlarda düdük çalacak hakemler şunlar:


- 1. Grup


13.00 Erzin Belediyespor-Kırıkhanspor: Tolga Şinoforoğlu

13.30 Gölbaşıspor-Bursa Nilüferspor: Mehmet Şükrü Közcü

13.30 Zonguldak Kömürspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Erkoç Doğan

13.30 Tekirdağspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor: Şevket Şimşek

13.30 Kozan Belediyespor-Silivrispor: Barkın Kara

13.30 Yeşil Bursa-Maltepespor: Hamit Basık

13.30 Turgutluspor-Altay: Burak Özcan

13.30 Düzcespor-Kızılcabölükspor: Emre Kosif


- 2. Grup


13.00 Ofspor-Sultanbeyli Belediyespor: Aykor Karaca

13.00 Yomraspor-Orhangazispor: Bilal Çavuş

13.00 Zara Belediyespor-Sakaryaspor: Hasan Hüseyin Yıldırım

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor: Zorbay Küçük

13.30 Derincespor-Kemerspor 2003: Mustafa Murat Oğuz

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Adliyespor: Uğurcan Tozlu

13.30 Gaziosmanpaşa-Etimesgut Belediyespor: Hüseyin Çiftsüren

13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Payasspor: Alper Çetin

13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Diyarbekirspor: Burak Kalkandere


- 3. Grup


13.00 Batman Petrolspor-Bergama Belediyespor: Metehan Alpat

13.00 Dersimspor-Niğde Belediyespor: Yalçın Taşkınfurat

13.00 Körfez İskenderunspor-Darıca Gençlerbirliği: Alpaslan Şen

13.30 Çine Madranspor-Van Büyükşehir Belediyespor: İlker Güneş

13.30 Çatalcaspor-Kastamonuspor 1966: Alper Oran

13.30 Sandıklıspor-Çorum Belediyespor: Mert Büyükgiray

13.30 Dardanelspor-24 Erzincanspor: Ulaş Ayduran

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Bayburt Grup Özel İdare: Ömer Murat Ülger

13.30 Manavgatspor-Gölcükspor: Şahin Berker



Facebook Twitter Google Plus WhatsApp
  YORUM YAP / YORUM OKU
Yorum
BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE | REKLAM | İLETİŞİM | RSS
Haberingundemi.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.




Spor Gündem Politika Dünya Teknoloji Ekonomi Eğitim Magazin Yaşam Kadın Sağlık