Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri

Haberin Gündemi - Tarafsız ve Doğru Haberin Adresi

FLAŞ HABER
Sol Ok
Sağ Ok
Menü
Ara
Facebook Twitter
Haberin Gündemi - Son Dakika Haberler ve Gündem Haberleri ANASAYFASPORGÜNDEMPOLİTİKADÜNYATEKNOLOJİEKONOMİEĞİTİMMAGAZİNYAŞAMKADIN
Basketbol: Haftanın programı
Facebook Twitter Google Plus WhatsApp Tumblr Yazdır Büyüt Küçült
- - Editör:

Basketbol: Haftanın programı

Basketbol: Haftanın programı

Spor Toto Basketbol Ligi'nde 17, Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi'nde 18 ve Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde ise 19. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın maç programı şöyle:


- Spor Toto Basketbol Ligi


Yarın:

16.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Demir İnşaat Büyükçekmece (Cebeci)

16.00 Beşiktaş Sompo Japan-Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyespor (Sinan Erdem)

17.00 Royal Halı Gaziantep-Torku Konyaspor (Karataş Şahinbey)

17.00 Trabzonspor Medical Park-Banvit (Hayri Gür)

18.30 Türk Telekom-Pınar Karşıyaka (Ankara)


7 Şubat Pazar:

16.00 Muratbey Uşak Sportif-Rönesans TED Ankara Kolejliler (Uşak Üniversitesi)

20.00 Anadolu Efes-Galatasaray Odeabank (Abdi İpekçi)


8 Şubat Pazartesi:

20.00 Fenerbahçe-Darüşşafaka Doğuş (Ülker Sports Arena)


- Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligj


Yarın:

14.00 Yakın Doğu Üniversitesi-İstanbul Üniversitesi (Mamak Belediyesi)

15.00 Galatasaray-Abdullah Gül Üniversitesi (Abdi İpekçi)

16.00 Basketbolu Geliştirenler Derneği-Fenerbahçe (Caferağa)


7 Şubat Pazar:

14.00 BOTAŞ-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Menderes)

14.00 Orduspor-Adana ASKİ (Durugöl)

14.00 Canik Belediyespor-Edirne Belediyesi Edirnespor (Canik Belediye Hasan Doğan)

15.00 Beşiktaş-Hatay Büyükşehir Belediyespor (BJK Akatlar)


- Türkiye Basketbol 1. Ligi


Bugün:

14.00 Gelişim Koleji-Akhisar Belediyespor (Gelişim Koleji)

14.30 Finalspor-Eskişehir Basket (Final Okulları)

15.00 İstanbul DSİ-Afyonkarahisar Belediyespor (İstanbul DSİ)

18.00 Melikşah Üniversitesi-Bandırma Kırmızı (Melikşah Üniversitesi Recep Mamur)


Yarın:

15.00 Pertevniyal-TOFAŞ (Bayrampaşa)

16.00 Adanaspor-Acıbadem Üniversitesi (Menderes)

16.00 Best Balıkesir-Mamak Belediye Ankara DSİ (Kurtdereli)

17.00 Sinpaş Denizli Basket-Socar Spor (Pamukkale Üniversitesi)

19.00 Sakarya Büyükşehir Belediyespor-Gediz Üniversitesi (Sakarya Atatürk)




Facebook Twitter Google Plus WhatsApp
  YORUM YAP / YORUM OKU
Yorum
BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU
-

ANASAYFA | GÜNÜN HABERLERİ | FOTO GALERİ | VİDEO GALERİ | KÜNYE | REKLAM | İLETİŞİM | RSS
Haberingundemi.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz.




Spor Gündem Politika Dünya Teknoloji Ekonomi Eğitim Magazin Yaşam Kadın Sağlık