15 Temmuz’da milletimiz tarihi bir destan yazdı. Bu ruh Çanakkale ruhundan başka bir şey değil elbette ki…

Bu ruhu bu millete Allah’tan başka kimse de veremezdi. O gecenin içimizdeki hissiyatını düşününce ilahi bir gücün kalplere hükmettiğini daha iyi anlıyoruz.

Allah, devletimizi ve milletimizi korudu.

15 Temmuz şehitlerimizi her daim rahmetle anacağız. Onlar ölümsüzleşen kahramanlardır.

15 Temmuz gecesi sokakta olan herkes ise gazidir. Çünkü büyük bir badire Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu ve top yekûn bir mücadele ile atlatılmıştır.

FETÖPDY Terör örgütü Türkiye’deki devlete sızma hareketinin en önemli ayağı KPSS sınavının getirilmesi operasyonudur. Bu operasyon Dönemin Başbakanı Bülent Ecevit’in kandırılması ile başarıya ulaşmıştır. KPSS ile birlikte FETÖ kendi üniversitelerini kurmuş, kendi elemanlarını bu üniversitelere ve diğer üniversitelere kopya marifeti ile yerleştirmiştir. Hatta kendi elemanlarına master, doktora yaptırmıştır. Sonra da devlette eğitimli kadro safsatası ile bu kadrolar yerleştirilmiştir. Elih veya ehliyet kavramları böylece ortadan kalkmıştır. 15 Temmuz’da tankların önüne çıkan eğitimli eğitimsiz kişiler ise devlette görev almaları bu şekilde engellenmiştir.

15 Temmuz haince ve alçakça darbe kalkışmasının sadece FETÖ operasyonu olduğunu sanmayın, yanılırsınız. FETÖ bu operasyonun bir maşasıdır. Arkasında devletlerin derin yapıları olmasa FETÖ bir hiçtir. Tüm bu oyunları ve planları kuranlar, milletimizin dini hassasiyeti üzerinden kurgulanan oyunda FETÖ’yu oyuncu yapmıştır.

ABD’de başkanlar bile belli güçlerin isteği ile seçilirler. Böylece ABD’de güçlerin kendi aralarında rekabeti, hatta çatışması da söz konusu olur. Derin Devlet ABD’de de var. Zaten ABD devleti kendi dolarını bile kendi inisiyatifi ile basamayan bir ülkedir. FED ekonomik anlamda ABD’yi yöneten bir kurumdur.

Hiç kimsenin aklına gelmeyen ya da getirilmeyen bir birimden söz etmek istiyorum. Bilderberg…

Bu örgüt 1954 Mayıs’ında Hollanda’nın Osterbeek kentindeki Bilderberg Oteli’nde toplanan bir grup mason tarafından kuruldu. Örgütü tasarlayıp oluşturan asıl kurucu İsveç Frank masonluğu üstad-ı azamı Joseph Retinger (1887-1960)’dir. Bu gizli grubun finansmanının önemli bir kısmı Amerika’daki Rockefeller Vakfı tarafından karşılanır. Diğer finansör ünlü banker Rothschild ailesidir. Bilderberg çok uluslu bir hükümet gibidir. Rockefeller ve Rothschild’ı artık bir çoğumuz biliyoruz. Dünya üzerindeki ekonomik ve siyasi dengeleri kontrol etme arzuları bugün dünyayı kan gölüne döndürmüştür. Gizli amaç ve hedeflerine gelince, İsrail’in vaadedilmiş topraklara kavuşturulmasıdır. Bu nedenle Ortadoğu kan gölü olmuştur. Bu nedenle Türkiye FETÖ üzerinden darbe kalkışması yaşamıştır. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dik duruşu işte bu kesimlerin oyununu bozmaktadır. Bu nedenle hedefe konmaktadır.

Bilderberg birçok kaynakta “Dünyanın Efendileri” şeklinde tanımlanır. Kurulduğundan bu yana Bilderberg toplantılarının tamamı basına ve kamuoyuna gizli yapılmış, burada konuşulanlar hakkında hiç kimse bilgi sahibi olamamıştır. Bu toplantılara katılanlar, burada konuşulanları ne pahasına olursa olsun bildirmeyeceklerine yemin ederler. Ünlü bir Türk siyaset adamının dediği “görevimden istifa etmemi isteseler bile burada konuşulanları kimseye söylemem” sözü bu gizliliği ortaya koymaktadır.

Bu örgütle ilgili en detaylı bilgi İspanyol İstihbarat Örgütü’nün üst düzey yöneticisi Luis Gonzales Mata’nın kitabıdır. “Dünyanın Gerçek Efendileri” isimli kitap 1975 yılında Paris’te Bernard Grassed Yayınevi tarafından yayınlanmış, fakat piyasadan toptan satın alınmış ve okuyucuya ulaşması engellenmiştir.

Bilderberg, CFR ve öteki örgütlerin Avrupa ayağını ve etkinliğini teşkil etmektedir. Dünyanın yönetimi ve küreselleşme konusunda her yıl farklı ülkelerde toplantılar yapar  “Spotlight” isimli bir dergileri de vardır.Bilderberg’in kurucuları arasında Hollanda prensi Bernhard ve Polonyalı sosyolog Dr. Joseph Hieronim Retinger de vardır. Retinger, Bilderberg’in babası olarak bilinir. Bilderberg’in kuruluşunda, ABD istihbarat örgütlerinin, özellikle CIA’nın rolü olduğu çok iyi bilinmektedir. Prens Bernhard ise eski bir NAZİ SS üyesidir, 1937′de Hollanda prensesi ile evlenmiştir, ama Nazilerle olan yakın bağları çok iyi bilinmektedir (Marrs 2000). ABD’li gizli örgüt ve CFR üyelerinin bazıları da Bilderberg üyesidir.

İşte Türkiye’yi iç savaşa sürükleyecek kadar aşağılık bir oyunun parçası olan FETÖ’nun üst aklı Bilderberg’dir…

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.