Toplu Sonuçlar

------------

Toplu Sonuçlar

------------

30 Nisan 2016 Cumartesi 18:42
75 Okunma
Toplu Sonuçlar

SÜPER LİG

------------

ESKİŞEHİRSPOR-TRABZONSPOR                                                :1-0

PTT 1.LİG

-----------

GİRESUNSPOR-1461 TRABZON                                                    :1-0

KAYSERİ ERCİYESSPOR-ADANA DEMİRSPOR                                 :2-2 

GÖZTEPE-GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR                       :1-2

2'NCİ LİG

BEYAZ GRUBU

----------------

ORDUSPOR-BAYRAMPAŞA                                                              :1-2

KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR-KIRKLARELİSPOR                           :1-4

BANDIRMASPOR-ÜMRANİYESPOR                                                   :7-2

NAZİLLİ BELEDİYESPOR-HATAYSPOR                                              :0-2

ALPEDO KAHRAMANMARAŞSPOR-SARIYER                                       :0-0

2'NCİ LİG

KIRMIZI GRUBU

-----------------

KOCAELİ BİRLİKSPOR-BUCASPOR                                                    :2-2

TOKATSPOR-KEÇİÖRENGÜCÜ                                                          :2-0

TARSUS İDMAN YURDU-KARTALSPOR                                              :1-1

MANİSASPOR-SİVAS BELEDİYE SPOR                                              :1-0  

AMED SPORTİF-AYDINSPOR 1923                                                   :2-1

3'ÜNCÜ LİG

1'İNCİ GRUP

--------------

ARSİNSPOR-ALTAY                                                                         :3-0

BİRLİK NAKLİYAT DÜZYURTSPOR-TİRE 1922 SPOR                            :3-1

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR-TURGUTLUSPOR                   :4-2

BURSA NİLÜFERSPOR -YEŞİL BURSA                                                 :1-3

DÜZCESPOR-TEKİRDAĞSPOR                                                            :1-0 

ERZİN BELEDİYESPOR-ZONGULDAK KÖMÜRSPOR                               :4-2 

3'ÜNCÜ LİG

2'NCİ GRUP

--------------

ORHANGAZİSPOR-1920 MARAŞSPOR                                              :0-0 

KEMERSPOR 2003-AYVALIKGÜCÜ BELEDİYESPOR                             :6-2 

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR-GAZİOSMANPAŞA                  :2-0

SAKARYASPOR-SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR                                   :2-3 

ZARA BELEDİYESPOR-YOMRASPOR                                                   :3-2

BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR-OFSPOR                                   :2-0

3'ÜNCÜ LİG

3'ÜNCÜ GRUP

---------------

GÖLCÜKSPOR-NİĞDE BELEDİYESPOR                                                 :2-0 

BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE-DARICA GENÇLERBİRLİĞİ                       :1-1 

24ERZİNCANSPOR-BEYLERBEYİSPOR                                                 :1-1

ÇORUM BELEDİYESPOR-KÖRFEZ İSKENDERUN SPOR                           :1-0 

VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR-MANAVGATSPOR                            :3-0

BERGAMA BELEDİYESPOR-TAVŞANLI LİNYİTSPOR                               :2-4

BATMAN PETROL SPOR-DARDANELSPOR                                            :2-1

ÇİNE MADRANSPOR-SANDIKLISPOR                   :(Sandıklıspor maça çıkmadı)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.