PTT 1. Lig'de 28, 29 Ve 30. Hafta Programları Açıklandı

PTT 1. Lig'in 28, 29 ve 30. haftalarında oynanacak karşılaşmaların programları açıklandı.

PTT 1. Lig'de 28, 29 Ve 30. Hafta Programları Açıklandı

PTT 1. Lig'in 28, 29 ve 30. haftalarında oynanacak karşılaşmaların programları açıklandı.

29 Mart 2016 Salı 10:27
43 Okunma
PTT 1. Lig'de 28, 29 Ve 30. Hafta Programları Açıklandı

PTT 1. Lig'in 28, 29 ve 30. haftalarında oynanacak karşılaşmaların programları açıklandı.

8, 9 ve 10 Nisan'da oynanacak 28. hafta, 12, 13 ve 14 Nisan'da oynanacak 29. hafta ile 16, 17 ve 18 Nisan'da oynanacak 30. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

28. Hafta

8 Nisan Cuma

18.00 Vartaş Elazığspor - Boluspor (Elazığ Atatürk)

19.00 Multigroup Alanyaspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Alanya Oba Stadı)

19.00 Kardemir Karabükspor - 1461 Trabzon (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Adanaspor - Samsunspor (5 Ocak Fatih Terim)

9 Nisan Cumartesi

13.30 Denizlispor - Altınordu (Denizli Atatürk)

16.00 Balıkesirspor - Kayseri Erciyesspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Alima Yeni Malatyaspor - Şanlıurfaspor (Malatya İnönü)

10 Nisan Pazar

13.30 Giresunspor - Adana Demirspor (Giresun Atatürk)

16.00 Göztepe - Karşıyaka (İzmir Atatürk)

29. Hafta

12 Nisan Salı

17.00 1461 Trabzon - Vartaş Elazığspor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Boluspor - Adanaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Kardemir Karabükspor (Kamil Ocak)

13 Nisan Çarşamba

17.00 Altınordu - Balıkesirspor (İzmir Atatürk)

19.00 Şanlıurfaspor - Multigroup Alanyaspor (Şanlıurfa Gap Arena)

19.00 Kayseri Erciyesspor - Alima Yeni Malatyaspor (Kayseri Kadir Has)

14 Nisan Perşembe

17.00 Karşıyaka - Giresunspor (İzmir Atatürk)

19.00 Adana Demirspor - Denizlispor (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Samsunspor - Göztepe (Samsun 19 Mayıs)

30. Hafta

16 Nisan Cumartesi

15.00 Adanaspor - 1461 Trabzon (5 Ocak Fatih Terim)

18.30 Vartaş Elazığspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Elazığ Atatürk)

17 Nisan Pazar

13.30 Alima Yeni Malatyaspor - Altınordu (Malatya İnönü)

16.00 Kayseri Erciyesspor - Şanlıurfaspor (Kayseri Kadir Has)

18.30 Kardemir Karabükspor - Multigroup Alanyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

18 Nisan Pazartesi

18.00 Giresunspor - Samsunspor (Giresun Atatürk)

19.00 Balıkesirspor - Adana Demirspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Göztepe - Boluspor (İzmir Atatürk)

20.00 Denizlispor - Karşıyaka (Denizli Atatürk)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.