Niğde'de silahlı çatışma

Niğde'de silahlı çatışma

Niğde”de iki grup arasında meydana gelen kavgada 3 ağır 5 kişi silah ve bıçak darbeleri ile ağır yaralandı.

Edinilen Bilgiye Göre olay önceki akşam 22.00 sıralarında Aşağı Kayabaşı Mahallesi Cici Baba Sokak üzerinde meydana geldi.

İddiaya göre olay şu şekilde gelişti önceden aralarında kavga nedeniyle husumet bulunan R.U’a ait telefonla M.Ş.Ö(24) B.B.’i (34) arayarak buluşma talebinde bulundu. B.B. ile arkadaşı A.A(28) ile birlikte olayın meydana geldiği adresi gelmesiyle birlikte M.Ş.Ö, R.U ve G:Ç. arasındaki tartışmanın kavgaya dönüşmesi neticesinde 3’ü ağır olmak üzere 5 kişi yaralandı.

Kavgada B.B ve A.A. bacağına aldığı kurşun yarası , R.U. (41) ise bacağına aldığı bıçak darbesi ile yaralanırken , G.Ç.(37) ve M.Ş.Ö vücuduna isabet eden çok sayıda mermi ile ağır yaralandı.

Olaydan sonra polis olay yerinde ve hastanede önlem alırken olaya karışanların yakınlarının hastaneyi giriş ve çıkışlara yasakladı. Ağır yaralanan A.A ameliyat sonrası Niğde Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesinde tedavi altına alınırken diğer yaralılar G:Ç. ve M.Ş.Ö ameliyattan hemen sonra hayati tehlike nedeniyle Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesine sevk edildi.

Hafif yaralanan R.U, B.B tedavileri sonrasında polis tarafından göz altına alındı. Olayla ilgili Cumhuriyet savcığı geniş çaplı bir soruşturma başlattı.


niğdehaber

  • ETİKETLER
PAYLAŞ

FACEBOOK YORUM YAZ HEMEN ONAYLANSIN