MHP'lilerin kasetleri yayınlanmaya başladı

MHP'lilerin kasetleri yayınlanmaya başladı

MHP'lilerin seks kasetlerini yayınlayan Farklıülküğcülük isimli site, geçen hafta yayınlayacağını duyurduğu yeni kasetleri yayınlamaya başladı. İlk kaset Ekici'nin.

MHP'lilerin seks kasetlerini yayınlayan Farklıülküğcülük isimli site, geçen hafta yayınlayacağını duyurduğu yeni kasetleri yayınlamaya başladı. 'Pislik5' ismi verilen yeni kasette MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ekici'nin çocuklu bir kadınla olan ilişkisi yer alıyor..

Kasette en çarpıcı bölümü ise kadının eve çocukla gelmesi ve Ekici'nin çocuğa oyuncak hediye ederek parka yolladığı kısım oluşturuyor.

'Pislik5' adı verilen kaset ise şu anda sitede yayınlanıyor.

Siteden yapılan açıklamalar şöyle:

“Hepiniz Birer Türk Bayrağısınız! Bayrağı Lekelemeyin, Kirletmeyin, Yere Düşürmeyin!”

Başbuğ Alparslan Türkeş

Ülkücü Sorumluluğumuz Gereği, İlk Önce Bahçeli’yi -Kamuoyuna Yansımadan -Aylar Öncesinde Uyardığımızı, Ancak Hiçbir Adım Atılmadığını Söylemiştik. Olumlu Bir Adım Atılmayınca Tüm Bu “Pisliklerden Ve Elebaşından” Partimizin Kurtulması Gerektiğine İnandık Ve Yayınlarımıza Başladık.

İyi Niyetle 6 Kişinin İsmini Dahi Anmadan Tekrar Bahçeli’ye Çağrıda Bulunduk, Uyarmak İstedik. Bahçeli İse İyi Niyetli Çağrımızı Çarpıtarak Kendisine Şantaj Yapıldığını Söyledi. Olumlu Bir Şekilde Partiyi 4 Pislikten Arındıran Bahçeli, Bir Anda U Dönüşü Yaparak Kendisine Biat Etmiş A Takımına Sahip Çıktı Ve Kendisi De Pisliğin İçine Düştü.

Maalesef Bize Başka Bir Çıkar Yol Bırakmayan, Mhp’ye Ve Davamıza Gelecek Zararı Umursamayan Ve Tek Dertleri Menfaat Temin Ettikleri Koltuklarını Korumak Olan Bu İşgal Çetesinin Ve Elebaşının İnadı Yüzünden Yayınlarımıza Devam Ediyoruz.

Bahçeli’nin Basın Önünde Sorumluluk Ve Vebali Sırtına Alan Açıklamasına Gerek Yoktur. Zaten Vebal Sırtındadır Ve Sorumluluğunu Yerine Getirememiştir. Yol Arkadaşlarına Ve Ekibine Sahip Çıkmak Elbette Bir Liderlik Vasfıdır. Ama Ondan Daha Da Önemli Bir Liderlik Vasfı Vardır Ki, O Da Türk Milleti Ve Ülkücü Hareketin Manevi Değerleriyle Kan Uyuşmazlığı Olan Liyakatsiz Ve Ahlaksız İnsanlardan Ekip Oluşturmamaktır. Böyle Pislikleri Teşkilatın Başına Bela Etmemek, Yüzümüzü Yere Eğdirmemektir. Ahlaksızlıklarıyla Davamızı Lekeleyen Bu Ekibe Sahip Çıkarak Kefil Olmak Liderlik Olamaz, Olsa Olsa Elebaşılık Olur. Ahlaksızlığı Ortaya Çıkan Kişiler, Geçmişi Ülkücü Davada Geçenler Olunca “Ahlaki Zaafı Olanları Aramızda Barındırmayız” Diyerek Bir Çırpıda İstifa Ettiren Bahçeli; Sıra Devşirmeler, Ulusalcılar Ve Mukaddesat Düşmanlarına Gelince Hemen Kefil Olup Onları Korumaya Kalkması, Üzerinde Derin Düşünülmesi Gereken Bir Mevzudur Ve Kendise Yüklenen Davamızı Ve Hareketimizi Bitirme Misyonunun Da Açık Delilidir.

Maalesef Artık Görüntüleri Yayınlamaya Başlıyoruz. İsmi Geçen Diğer 5 Kişi, Partimizi Ve Camiamızı Daha Fazla Yıpratmak İstemiyorlarsa Başkanlık Divanından, Milletvekilliği Adaylığından Ve Partimizden İstifa Etmek Zorundadırlar. İstifa Edenlerin Görüntülerini Yayınlamayacağımızı “Mukaddesatımız Üzerine Yemin Ederek” Tekrar Partimize Ve Kamuoyuna İlan Ediyoruz.

Canilerden Medet Umacak Kadar Alçalan, Otuz Bin Cana Kıyan Pkk Yı “Tutarlı Ve Fikir Namusuna Sahip” İlan Eden,

Sitemizin İsmini Vermesinden Sonra İse Gazetecilere “Biz Şerefli İnsanlarız. Yüzüm Ak, Alnım Açık. Bu Bir İftiradır.” Diye Bağıran, “ Pislik 5 – Mehmet Ekici ”

 rotahaber

  • ETİKETLER
PAYLAŞ

FACEBOOK YORUM YAZ HEMEN ONAYLANSIN