Halkalı açık oto pazarına kavuşuyor!

Halkalı açık oto pazarına kavuşuyor!

Türkiye'nin açık oto pazarı markası olan Cennet Açık Oto Pazarı yeni Halkalı'daki yeni yerinde hizmet vermeye başladı

Türkiye´de yüzbinlerce otomobilin alınıp satılmasında adeta bir merkez görevi yapan Cennet Açık Oto Pazarı, Halkalı Caddesindeki 20 dönümlük yerinde yeniden oto alıcı ve satıcılarının buluşma adresi oldu.

2 bin araç kapasiteli ve içinde restaurant-cafe, dinlenme yerleri ve mescidiyle güvenli bir ortam sunan Halkalı Cennet Açık Oto Pazarı, ziyaretçilerine hemen her türlü imkanı sunma özelliğine de sahip durumda. Konuyla ilgili konuşan Halkalı Cennet Oto Pazarı sahiplerinden Nihat Argöz, Cennet Oto Pazarı´nın sadece İstanbul değil tüm Türkiye´nin markası olduğunun altını çizerek;
´´Cennet´teki oto pazarımız kısa sürede bir Türkiye markası oldu. Sadece İstanbul değil, Türkiye´nin hemen her şehrinden otomobil almak için on binlerce kişi pazarımıza akın ediyordu. Cennet Oto Pazarı sadece otomobil alım ya da satışı için değil bu yönüyle de İstanbul´a katma değer sağlayan bir kuruluştu. Kapatıldıktan sonra bu konuda belli bir boşluk oldu.
Özellikle bizi tanıyan, bu konudaki tecrübelerimizi bilenlerin teveccühleri doğrultusunda markamız Cennet Oto Pazarı´nı bu defa Halkalı´daki yeni yerimizde hayata geçirdik´´ dedi.

Teknolojik açık oto pazarı
Türkiye´nin ilk açık oto pazarı markası olan Cennet Oto Pazarı´nın Halkalı´daki yeni yerinde bu zamana kadar Türkiye´de kullanılmamış teknolojik bir yenliğe de imza atacaklarını kaydeden Argöz, ilk defa uygulanacak özel projelerle hem alıcı hem de satıcının önemli kazançlar elde edeceğini belirtti. Argöz, ´´Türkiye yeni bir öncülüğe daha kısa bir süre sonra Halkalı Cennet Oto Pazarı´nda şahit olacak. Ticarette hem alkıcı hem de satıcının haklarını koruyacak bu teknolojil proje ile her şey en fazla 2 dakika içinde anlaşılmış olacak. Otomobille ilgili alıcı da hiç bir endişe ya da düşünce kalmayacak´´ diye konuştu. sıcakhaber

  • ETİKETLER
PAYLAŞ

FACEBOOK YORUM YAZ HEMEN ONAYLANSIN