Cübbeli ile Adnan Hoca sanal tartışıyor

Cübbeli ile Adnan Hoca sanal tartışıyor

Cübbeli Ahmet Hoca"nın Adnan Hoca"yı eleştirmesi ile başlayan kavga internete taşındı. Adnan Hocacılar, Cübbeli Ahmet'in dergisi Arifan adını taşıyan kimi internet sitelerinin isim hakkını alıp buralarda Cübbeli Ahmet'i eleştiriyor.

Cübbeli Ahmet Hoca lakabı ile tanınan Ahmet Mahmut Ünlü ile Adnan Hoca lakaplı Adnan Oktar arasında internette kavga başladı.

Cübbeli Ahmet Hoca"nın Adnan Oktar"ı “senin neren mehdiye benziyor” demesi ile büyük bir tartışma başladı. Adnan Hocacılar bunun üzerine Cübbeli Ahmet Hoca"ya yakın Arifan Dergisi'nin adını taşıyan sitelerin isim hakkını alarak buradan Cübbeli Ahmet'i eleştirmeye başladı. Cübbeli Ahmet'e ait olduğunu sanarak "arifanyayinlari.org", "arifanradyo.org" ya da" arifandergisi.org" adlı sitelere girenler Adnan Oktar'ın “Cübbeli Ahmet'e cevap veriyorum” adlı videosu ile karşılaşıyorlar.

"SENİN NEREN MEHDİ?"

İslami dünyanın aykırı iki hocası arasındaki kavga Adnan Oktar'ın bu yılın başındaki bir konuşmasında kendisini Mehdi'ye benzetmesi üzerine Cübbeli Ahmet'in ona "Senin neren mehdiye benziyor?" demesi ile başladı.

Ardından Adnan Hoca, Cübbeli Ahmet"e “Ergenekoncu” dedi. Daha öncede tartışma yürüttüğü kişilere karşı çeşitli yollarla saldırıya geçtiği bilinen Adnan Hocacılar kavgayı sanal alemede taşıdılar.

Adnan Hocacılar internette 10'dan fazla site kurarak bu sitelerde Cübbeli Ahmet aleyhine yayına başladılar.

Ayrıca Adnan Hoca'nın Cübbeli Ahmet'le ilgili açıklamalarını kitap haline getirerek bedava dağıttılar. Ardından direkt Cübbeli Ahmet Hocaya yakın Arifan dergisinin adını taşıyan sitelerle saldırıyı sürdürdüler.

Haber: SADIK GÜLEÇ

Kaynak:
  • ETİKETLER
PAYLAŞ

FACEBOOK YORUM YAZ HEMEN ONAYLANSIN