Adıyamanlılar Trt 6’da “Çepik” Programında Buluşuyor

Adıyamanlılar Trt 6’da “Çepik” Programında Buluşuyor

Türk Halk Müziği sanatçısı Aydın Aydın’ın hazırlayıp sunduğu ve TRT 6’nın en çok izlenen Müzik eğlence programı “Çepik”in bu haftaki stüdyo konukları Adıyamanlılar olacak.


Türk Halk Müziği sanatçısı Aydın Aydın’ın hazırlayıp sunduğu ve TRT 6’nın en çok izlenen Müzik eğlence programı “Çepik”in bu haftaki stüdyo konukları Adıyamanlılar olacak. TRT 6’da her  Pazar akşamı Saat 20.15 de canlı olarak yayınlanan ve her hafta farklı bir yöreyi tanıtan sanatçı Aydın Aydın, bu haftada Adıyamanlı Sanatçıları, Siyasetçileri, Bürokrasileri, İşadamlarını ve Sivil Toplum Kuruluşlarını ağırlayacak.

TRT 6’da canlı olarak yayınlanan  “Çepik” programının bu haftaki konukları Adıyaman Valisi Ramazan Sodan, Belediye Başkanı M. Necip Büyükaslan, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ömer Özkartal, Türk Halk Müziğine gönül veren Adıyamanlı sanatçılardan Latif Doğan, Ramazan Garipses, Hamido, Mustafa Yavuz, Ali Döre, Adıyaman’ın dengbejlerinden Haşim ve Gülistan Tokdemir, Adıyaman Belediyesi Harfane ekibi ve birçok sanatçı katılacak.

Türkiye genelinde 500 şubesiyle büyük bir rekora imza atan meşhur Adıyamanlı Çiğköfteci Ömer Aybak ise Programın çiğköfte sponsoru olacak. Programda Adıyaman yöresine ait yemeklerin ve yöresel yaşam biçimini yansıtan otantik değerlerinin tanıtımı yapılacak. Tüm Adıyamanlılar bu Pazar günü saat 20.15’te ekran başında olacak.

Haber: Ferhat CANBEY

  • ETİKETLER
PAYLAŞ

FACEBOOK YORUM YAZ HEMEN ONAYLANSIN