Flaş Haber
Kapat

Yatırımcı rehberi (6)

Yatırımcı rehberi (6)

Yatırımcı rehberi (6)

Yatırımcı rehberi (6)

06 Şubat 2016 Cumartesi 08:43
Yatırımcı rehberi (6)

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin piyasa değerleri, TL bazında en düşük, en yüksek ve kapanış fiyatları ile haftalık değişim oranları şöyle:

Hisse adıPiyasa DeğeriHaftalık DüşükHaftalık YüksekKapanışHaftalık Değişim (%)
ACISELSAN ACIPAYAM SELULOZ SAN.42.029.0643,894,273,92-5,08
ADANA CIMENTO A GRUBU522.900.8175,816,155,930,85
ADANA CIMENTO B GRUBU336.457.55944,124,071,24
ADEL KALEMCILIK508.724.99956,568,7564,612,45
ADESE ALISVERIS MERKEZLERI TIC320.400.0003,563,953,56-6,32
ADANA CIMENTO C GRUBU100.854.6000,60,630,61-1,61
ANADOLU EFES BIRACILIK A.S.10.344.078.94417,3618,5117,47-4,48
AFYON CIMENTO615.000.0005,896,46,154,06
ATAKULE GAYRIMENKUL YAT ORT116.759.9991,361,421,390,72
AKBANK29.360.000.0006,977,57,342,09
AKCANSA CIMENTO SAN TIC AS2.561.561.77312,9613,4113,381,75
AK ENERJI ELEKTRIK URETIM AS663.539.2400,890,940,911,11
AKFEN HOLDING A.S.3.415.176.00013,0113,0713,040,23
AKFEN GAYRIMENKUL YAT ORT255.759.9991,251,41,399,45
AKSIORTA A.S.480.420.0001,551,611,57-1,88
AKDENIZ GUVENLIK HIZMETLERI A.S.108.190.0003,483,553,49-1,13
AKMERKEZ GAYRIMENKUL YAT ORT633.488.00016,4517171,8
AKSA AKRILIK A.S.1.866.650.00010,0410,410,09-1,75
AKSA ENERJI URETIM A.S.1.502.264.3392,382,482,453,38
AKIS GAYRIMENKUL YAT ORT424.000.0002,072,132,121,44
AKSU ENERJI VE TIC A.S.88.030.0809,0810,9410,5415,19
ALARKO HOLDING770.961.1503,453,743,45-4,96
ALBARAKA TURK KATILIM BANKASI1.314.000.0001,411,481,461,39
ALARKO CARRIER SAN VE TIC A.S.364.176.00033,3434,1833,720,36
ALCATEL LUCENT TELETAS TELEKOM258.909.6905,537,486,6920,98
ALARKO GAYRIMENKUL YAT ORT275.003.50125,8226,8225,82-1
ALKIM KAGIT SANAYI VE TIC A.S.67.200.0001,231,291,281,59
ALKIM ALKALI KIMYA A.S.332.551.25013,3313,7113,45-1,82
BOYNER PAZARLAMA A.S.4.881.420.00081,4586,484,61,08
ALTINYAG KOMBINALARI A.S.42.000.0000,690,720,7-2,78
ANADOLU CAM781.440.0001,681,791,763,53
ANEL ELEKTRIK PROJE TAAHHUT A.S.123.200.0001,11,141,12-1,75
ANEL TELEKOMINIKASYON124.000.0002,472,522,48-1,2
ANADOLU HAYAT EMEKLILIK2.242.700.0005,395,535,47-0,55
ANSA YATIRIM HOLDING A.S.3.900.0000,370,410,39-7,14
ANADOLU SIGORTA A.S.810.000.0001,61,631,620
ARCELIK11.832.000.86915,1617,6617,5113,63
ARENA BILGISAYAR A.S.129.600.0003,674,34,0510,66
ARMADA BILGISAYAR A.S.195.840.0007,049,18,1611,93
ARSAN TEKSTIL TIC A.S.125.341.2001,471,531,48-1,99
ARTI YAT HOLDING A.S.7.300.0000,70,740,732,82
ASIL CELIK SANAYI VE TICARET A.S684.312.7493,593,813,80
ASELSAN8.950.000.00017,818,3417,9-1,1
ASLAN CIMENTO A.S.3.203.240.00041,943,9443,882,33
ANADOLU ISUZU OTOMOTIV432.140.00016,5117,3170,59
ASYA KATILIM BANKASI A.S.531.000.0000,560,590,593,51
ATA GAYRIMENKUL YAT ORT69.587.5002,753,152,931,74
AKIN TEKSTIL A.S.209.160.0008,258,988,3-2,35
ATLAS MENKUL KIYMET YAT ORT17.400.0000,850,910,87-1,14
ATLANTIK PETROL URUNLERI16.390.8351,31,391,34-2,9
ATLANTIS YATIRIM HOLDING A.S.2.400.0000,30,310,3-3,23
AVRASYA GAYRIMENKUL YAT ORT68.400.0000,940,990,95-3,06
AVOD KURUTULMUS GIDA VE TARIM29.580.0001,011,031,02-0,97
AVRASYA PETROL VE TURISTIK TESIS60.300.0001,31,391,34-0,74
ALTINYUNUS CESME57.644.0803,363,453,440
AYEN ENERJI A.S.786.794.5794,464,744,6-0,86
AYES CELIK HASIR VE CIT SAN. A.S12.924.2520,840,860,861,18
AYGAZ3.150.000.00010,0510,5610,54,06
BAGFAS583.200.00012,8613,2112,96-1,37
BAK AMBALAJ SAN VE TIC A.S.89.280.0002,462,582,48-2,75
BALATACILAR BALATICILIK10.967.0400,680,70,68-4,23
BANVIT VITAMINLI YEM SAN TIC262.061.7762,592,692,62-1,5
BASTAS BASKENT CIMENTO293.376.8372,232,252,23-1,76
AVRUPA YATIRIM HOLDING52.041.0006,276,946,27-9,78
BEYAZ FILO OTO KIRALAM140.650.0003,624,013,884,02
BOSH FREN SISTEMLERI A.S.405.250.000160164,5162,10,68
BIM BIRLESIK MAGAZALAR A.S.15.635.400.00049,4453,451,53,08
BISAS TEKSTIL SANAYI VE TICARET11.660.0000,490,530,530
BIZIM TOPTAN SATIS MAGAZALARI AS551.200.00013,0813,9613,785,51
BESIKTAS FUTBOL YAT SAN VE TIC823.200.0002,953,563,4315,49
BILICI YATIRIM SANAYI VE TIC AS51.299.9991,121,151,140
BMEKS BILGI ISLEM VE DIS. TIC.202.800.0001,611,71,693,68
FINANS POR. BANKA HY BYF 11,8112,4312,270,74
BOLU CIMENTO746.256.0695,035,235,212,16
BOSSA TIC VE SAN ISLETMELERI258.120.0002,142,752,3910,65
BOYNER MAGAZACILIK470.477.7005,015,145,11-0,58
BRISA2.248.711.3687,237,447,370,68
BIRKO BIRLESIK KOYUNLULAR27.000.0000,430,450,450
BERKOSAN YALITIM TECRIT MAD23.244.0001,491,71,49-1,32
BIRLIK MENSUCAT A.S.11.999.1720,710,750,730
YESIL YAPI ENDUSTRI AS181.512.0950,770,810,780
BORUSAN MANNESMAN BORU SAN VE TI925.627.5006,196,546,534,48
BORUSAN YATIRIM VE PAZARLAMA AS856.125.00029,631,230,441,67
BATISOKE SOKE CIMENTO SANAYI177.187.5002,22,312,250,45
BATICIM BATI ANADOLU CIMENTO516.000.0006,426,56,45-0,46
BURSA CIMENTO431.728.4964,014,254,080,74
BURCELIK27.714.9603,253,453,29-1,5
BURCELIK VANA SAN TIC AS9.037.6361,211,251,23-0,81
COCA COLA ICECEK A.S.7.916.018.73530,5833,131,12-5,06
CELIK HALAT31.515.0001,892,081,911,06
CEMAS DOKUM SANAYII AS137.460.0000,560,580,580
CEMTAS164.590.3581,621,681,63-2,4
KERVANSARAY YAT. HOL.100.045.8630,160,180,17-5,56
CIMSA CIMENTO1.995.197.20814,3114,9214,772,64
CELEBI HAVA SERVISI A.S.862.163.9993536,9835,48-0,34
CIMBETON HAZIRBETON VE PREFABRIK67.861.80037,0840,838,342,73
CIMENTAS823.212.77799,749,453,62
COMPONENTA DOKUMCULUK TIC VE SAN250.668.0003,654,163,751,35
COSMOS YATIRIM HOLDING A.S.6.839.9991,081,151,14-0,87
CREDITWEST FACTORING133.600.0001,61,71,672,45
DAGI YATIRIM HOLDING A.S.12.419.9991,071,241,155,5
DAGI GIYIM SAN VE TIC AS90.190.0003,113,243,11-2,51
DARDANEL ONENTAS GIDA A.S.79.922.6291,451,551,5-1,96
DENIZLI CAM98.880.00015,9317,316,48-3,34
DENGE YATIRIM HOLDING A.S.20.800.0002,492,72,60,39
DENIZBANK A.S.5.248.529.0002,812,92,89-0,34
DERIMOD33.480.0006,036,256,21,81
DESA DERI SANAYI VE TIC A.S.46.268.6800,860,960,945,62
DESPEC BILGISAYAR PAZ. VE TIC.93.150.0003,514,324,0510,96
DEVA HOLDING778.000.0003,853,973,89-1,27
DATAGATE BILGISAYAR MALZ TIC AS181.100.00017,6618,6318,111,23
DOGUS GAYRIMENKUL YAT ORT836.126.0103,633,763,68-0,54
DOGAN GAZETECILIK AS235.200.0002,172,292,24-0,88
DIRITEKS DIRILIS TEKSTIL SAN TIC5.219.5000,720,770,73-3,95
DITAS DOGAN YEDEK PARCA56.900.0005,656,145,69-0,7
DEMISAS DOKUM EMAYE MAMUL43.750.0001,231,281,25-0,79
DENIZ GAYRIMENKUL YAT ORT71.500.0001,411,491,43-1,38
DOGUS OTOMOTIV2.433.200.00010,8311,2611,061,84
DOGAN BURDA DERGI YAYINCILIK42.052.2261,92,232,15-1,38
DOCO AKTIENGESELLSCHAFT2.933.918.400296305,3301,12,07
DOGUSAN BORU SANAYII VE TICARET42.800.00122,352,145,42
DOGAN HOLDING1.413.146.5200,530,550,540
DURAN DOGAN BASIM VE AMBALAJ38.456.3202,32,352,32-0,43
DYO BOYA FABRIKALARI SAN TIC AS173.000.0001,661,761,731,76
ECZACIBASI YAT ORT25.200.0001,181,211,2-0,83
ECZACIBASI ILAC1.661.070.2402,993,143,030,33
ECZACIBASI YATIRIM868.000.00011,9412,712,41,64
EDIP GAYRIMENKUL YATIRIM SAN TI48.100.0000,730,770,74-3,9
EGELI CO YATIRIM HOLDING A.S.10.400.0000,260,270,26-3,7
EGELI CO TARIM GIRISIM SER YAT O10.780.0000,460,490,492,08
EGE ENDUSTRI960.750.000304,4317,8305-2,15
EGE GUBRE163.500.00015,916,716,35-0,43
EGELI CO B TIPI MK YAT ORT16.600.0000,820,830,83-1,19
EGE PROFIL TICARET VE SAN A.S.235.616.0002,932,961,02
EGE SERAMIK309.000.0004,054,284,12-1,67
EMLAK KONUT GARIMENKUL YAT ORT10.032.000.0002,542,682,642,33
EKIZ YAG VE SABUN SANAYII A.S.4.593.7460,450,640,6439,13
EURO MENKUL KIYMET YATIRIM ORT8.400.0000,40,430,422,44
EMEK ELEKTRIK A.S.30.617.9991,231,371,26-0,79
EMINIS AMBALAJ27.251.5671,851,951,870,54
ENKA INSAAT VE SANAYI A.S.17.360.000.0004,114,444,34-1,14
EGEPLAST EGE PLASTIK34.600.0001,731,891,73-3,89
ERBOSAN188.442.00034,4236,736,13,2
EREGLI DEMIR CELIK11.480.000.0003,043,293,286,15
ERSU MEYVE VE GIDA SAN A.S.41.400.0001,011,341,1511,65
ESCORT TEKNOLOJI YATIRIM A.S.46.992.5740,91,010,942,17
ESEM SPOR GIYIM SANAYII4.261.1200,30,320,326,67
ETILER GIDA VE TICARI YATIRIMLAR77.538.7506,327,56,67-8,5
EURO TREND YAT ORT10.000.0000,450,520,58,7
EURO KAPITAL YAT ORT9.800.0000,480,520,490
EURO YATIRIM HOLDING AS33.600.0000,530,670,56-13,85
FENERBAHCE FUTBOL A.S.1.074.000.00041,324442,962,38
FENIS ALUMINYUM15.638.7470,30,320,310
FINANS FINANSAL KIRALAMA422.050.0003,653,793,670
FINANSBANK13.140.000.0004,354,854,38-3,95
FLAP KONGRE TOPLANTI HIZMETLERI30.500.0001,11,291,228,93
FEDERAL MOGUL IZMIT PISTON PIM242.134.35816,8918,216,96-0,24
FON SINAI YATIRIMLAR A.S.66.054.2691,411,491,41-5,37
FRIGO PAK GIDA MADDELERI20.020.0000,760,770,771,32
FORD OTOMOTIV SANAYI11.565.993.6003033,332,962,04
T. GARANTI BANKASI31.080.000.0007,167,497,4-0,4
GARANTI FAKTORING HIZMETLERI165.360.0001,962,252,086,67
GEDIK GIRISIM SERMAYESI YAT ORT24.000.0001,181,221,20
GEDIK YATIRIM HOLDING A.S.33.300.0000,891,111,110,91
GEDIK YATIRIM MENKUL DEGERLER141.523.2002,482,522,520,8
GIMSAN GEDIZ IPLIK MENSUCAT SAN 0,510,530,52-1,89
GENTAS GENEL METAL SAN VE TIC110.199.9991,131,161,162,65
GERSAN ELEKTRIK SANAYI VE TIC151.000.0003,013,213,02-1,95
GLOBAL MENKUL DEGERLER A.S.18.400.0000,440,460,462,22
GULER YAT HOLDING9.720.00011,121,080,93
GLOBAL YATIRIM HOLD A.S.311.535.0001,591,651,61-1,23
GOLTAS GOLLER BOLGESI CIMENTO SN621.720.00075,38786,3513,47
GOODYEAR923.618.95773,477,6577,54,31
GOZDE GIRISIM SERMAYESI823.900.0002,092,192,141,9
GARANTI YATIRIM ORTAKLIGI21.440.0000,660,670,670
GSD DENIZCILIK GAYRIMENKUL INS50.615.4290,961,010,97-2,02
GSD HOLDING247.500.0000,971,010,990
GALATASARAY A.S.373.159.79916,3117,8517,242,93
GUBRE FABRIKALARI1.823.640.0005,45,665,46-2,15
GUNES SIGORTA244.499.9991,551,791,633,82
T HALK BANKASI A.S.12.637.500.0009,7510,210,11-0,69
HALK SIGORTA A.S.355.320.0003,73,83,782,16
HATEKS HATAY TEKSTIL ISLETMELERI85.680.0004,084,574,08-6,85
HEKTAS194.194.0052,512,592,560,79
HURRIYET GAZETECILIK303.600.0000,540,570,55-1,79
HAZNEDAR REFRAKTER SANAYI66.464.9993,6654,22-6,64
IDAS ISTANBUL DOSEME SANAYI11.136.2700,480,520,49-5,77
IDEALIST GMYO6.000.0000,60,750,6-18,92

(Sürecek)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.