Voleybolda Avrupa mücadelesi

Voleybolda Avrupa mücadelesi

Voleybolda Avrupa mücadelesi

Voleybolda Avrupa mücadelesi

08 Şubat 2016 Pazartesi 08:39
22 Okunma
Voleybolda Avrupa mücadelesi

Voleybolda, DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi'nde 12'li play-off, Challenge Kupası ile Kadınlar CEV Kupası'nda çeyrek final ilk hafta mücadelesi yapılacak.

DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi'nde Türk temsilcilerinden Fenerbahçe Grundig, ilk maçında yarın Polonya'nın Chemik Police takımıyla saat 21.30'da deplasmanda karşı karşıya gelecek.

Kupada iki Türk takımını karşı karşıya getirecek Eczacıbaşı VitrA-VakıfBank eşleşmesi ise 10 Şubat Çarşamba günü saat 19.00'da yapılacak.

Voleybol Kadınlar Challenge Kupası'nda çeyrek finale yükselen Bursa Büyükşehir Belediyespor ve İmperial Hastanesi İdmanocağı da ilk maçlarına çıkacak.

Bursa Büyükşehir Belediyespor, çeyrek final ilk maçında yarın TSİ 21.30'da Belçika'da Asterix Kieldrecht ile karşılaşacak.

İmperial Hastanesi İdmanocağı ise 10 Şubat Çarşamba günü TSİ 21.00'de İsviçre'nin Sm'Aesch Pfeffingen ekibine konuk olacak.

Kadınlar CEV Kupası'nda yer alan Galatasaray ise 11 Şubat Perşembe günü İstanbul'da Polonya'nın İmpel Wroclaw takımını saat 19.00'da ağırlayacak.

DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi kadınlarda 12'li play-off, Kadınlar Challenge Kupası ve Kadınlar CEV Kupası'nda TSİ ilk hafta programı şöyle:


- Kadınlar DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi


9 Şubat Salı:

21.30 Chemik Police (Polonya)-Fenerbahçe Grundig

10 Şubat Çarşamba:

16.00 Lokomotiv Bakü (Azerbaycan)-Volero Zürih (İsviçre)

19.00 Eczacıbaşı VitrA-VakıfBank

20.00 Dresdner SC (Almanya)-Dinamo Moskova (Rusya)

21.30 PGE Atom Trefl Sopot (Polonya)-Nordmeccanica Piacenza (İtalya)

11 Şubat Perşembe:

19.30 Uralochka-NTMK Ekaterinburg (Rusya)-Dinamo Kazan (Rusya)


- Kadınlar Challenge Kupası

9 Şubat Salı:

21.30 Asterix Kieldrecht (Belçika)-Bursa Büyükşehir Belediyespor

20.00 Vc Wiesbaden (Almanya)-CSM Bükreş (Romanya)

17.00 Zarechie Odintsovo (Rusya)-SF Paris Saint Cloud (Fransa)

10 Şubat Çarşamba:

21.00 İsviçre'nin Sm'Aesch Pfeffingen (İsviçre)-İmperial Hastanesi İdmanocağı


- Kadınlar CEV Kupası

10 Şubat Çarşamba:

19.00 CS Volei Alba BLAJ (Romanya)-SCHWERINER SC (Almanya)

20.30 Dnimo Krasnodar (Rusya)- Allianz MTV Stuttgart (Almanya)

11 Şubat Perşembe:

19.00 Galatasaray-İmpel Wroclaw (Polonya)

16.00 Azeryol Bakü (Azerbaycan)-Igor Gorgonzola Novara (İtalya)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.