Özel Sporcular Masa Tenisi 1 ve 2. Bölge Şampiyonası

Özel Sporcular Masa Tenisi 1 ve 2. Bölge Şampiyonası

Özel Sporcular Masa Tenisi 1 ve 2. Bölge Şampiyonası

Özel Sporcular Masa Tenisi 1 ve 2. Bölge Şampiyonası

26 Şubat 2016 Cuma 09:30
Özel Sporcular Masa Tenisi 1 ve 2. Bölge Şampiyonası

Antalya'nın Kemer ilçesinde düzenlenen Özel Sporcular Masa Tenisi 1 ve 2. Bölge Şampiyonası devam ediyor.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından bir otelde düzenlenen şampiyonaya, 110 spor kulübünden 107 bayan, 189 erkek sporcu katılıyor. Müsabakalar, otizm, down sendromlu ve mental olmak üzere üç kategori ve farklı yaş gruplarında yapılıyor. Şampiyonada, kategorilerinde dereceye giren ilk iki sporcu, Türkiye Şampiyonası'na gitmeye hak kazanacak.

Birinci bölgedeki müsabakaların tamamlandığı şampiyonada alınan sonuçlar ve Türkiye Şampiyonası'na gitmeye hak kazanan sporcular şöyle:

Marmara Bölgesi 12-15 yaş otistik bayanlar

1. Leyla Dila Menzi

2. Ecren Kılıç

3. Ayşegül Güçlü

Marmara Bölgesi 16-21 yaş otistik bayanlar

1. Lara Samsunlu

2. Ayşenur Sedef Meram

Marmara Bölgesi 8-11 yaş otistik erkekler

1. Cemal Ege Darcan

2. Can Alleman Barbandek

3. Adem Varlık

Marmara Bölgesi 12-15 yaş otistik erkekler

1. Ahmet Arda Mercan

2. Zeki Yusuf Çelik

3. Yağız Ali Beken

Marmara Bölgesi 16-21 yaş otistik erkekler

1. Bora Kapanoğlu

2. Arda Barış Yıldız

3. Kemal Ahzor Kumuk

Marmara Bölgesi 22+ yaş otistik erkekler

1. Oğuzcan Demirkol

2. Egemen Başar

3. Burak Aydın

Doğu Anadolu Bölgesi 8-11 yaş otistik bayanlar

1. Melike Gürsoy

Doğu Anadolu Bölgesi 8-11 yaş otistik erkekler

1. Furkan Arda Taylan

Doğu Anadolu Bölgesi 12-15 yaş otistik erkekler

1. Can Kızılkaya

Doğu Anadolu Bölgesi 16-21 yaş otistik erkekler

1. Erhan Gedik

Akdeniz Bölgesi 12-15 yaş otistik bayanlar

1. Ayşe Beyza Barut

Akdeniz Bölgesi 8-11 yaş otistik erkekler

1. Fırat Sevdi

2. Halil İbrahim Elçiçek

Akdeniz Bölgesi 12-15 yaş otistik erkekler

1. Uğur Efe Aydoğan

2. Burak Aydemir

3. Mustafa Resul Dönmez

Akdeniz Bölgesi 16-21 yaş otistik erkekler

1. Serdar Can Bozoğlu

2. Hasan Doğan

Marmara Bölgesi 16-21 yaş down sendromlu bayanlar

1. Ebrar Terlemezoğlu

2. Özgenur Kurşun

3. Sümeyye Turan

Marmara Bölgesi 22+ yaş down sendromlu bayanlar

1. Özge Akbaş

Marmara Bölgesi 16-21 yaş down sendromlu erkekler

1. Nurullah Kart

2. Mert Emre Özkaraaslan

3. İbrahim Umut Ayan

Marmara Bölgesi 22+ yaş down sendromlu erkekler

1. Erman Çetiner

2. Yıldırım Öztaş

Akdeniz Bölgesi 16-21 yaş down sendromlu bayanlar

1. Ceren Yalçın

Akdeniz Bölgesi 22+ yaş down sendromlu bayanlar

1. Benay Balcı

2. Selva Uğur Gün

Akdeniz Bölgesi 16-21 yaş down sendromlu erkekler

1. Bahadır Kavsaran

2. Okan Köken

Akdeniz Bölgesi 22+ yaş down sendromlu erkekler

1. Taygun Arı

2. Mustafa Özbayrakçı

Doğu Anadolu Bölgesi 16-21 yaş down sendromlu erkekler

1. Ferdi Dinler

2. Halil İbrahim Süzgeç

Akdeniz Bölgesi 12-15 yaş mental erkekler

1. Mustafa Kat

2. Ali Erol

3. Mehmet Nergiz

Akdeniz Bölgesi 16-21 yaş mental erkekler

1. Erkan Aydın

2. Şafak Karaçalı

3. Muhammet Eskiboa

Akdeniz Bölgesi 22+ yaş mental erkekler

1. Yağız Anıl

2. Gökay Güral

3. Mervan Avcı

Akdeniz Bölgesi 12-15 yaş mental bayanlar

1. Yonca Yüksekbağ

2. İrem Toksoylu

Akdeniz Bölgesi 16-21 yaş mental bayanlar

1. Gamze Şentürk

2. Rümeysa Orman

Akdeniz Bölgesi 22+ yaş mental bayanlar

1. Çilem Yavuz

2. Melike Yazıcı

Marmara Bölgesi 12-15 yaş mental erkekler

1. Berat Dağlı

2. Furkan Bedir

Marmara Bölgesi 16-21 yaş mental erkekler

1. Garib Olcaş

2. Ali Emrah Arı

Marmara Bölgesi 22+ yaş mental erkekler

1. Murat Çokay

2. Dursun Gelen

Marmara Bölgesi 12-15 yaş mental bayanlar

1. Niyet Car

2. Hilal Akkuş

Marmara Bölgesi 16-21 yaş mental bayanlar

1. Deniz Balbay

2. Kerime Uslu

Marmara Bölgesi 22+ yaş mental bayanlar

1. Beste Cenger

2. İlknur Bircan

Doğu Anadolu Bölgesi 12-15 yaş mental erkekler

1. Onur Uçar

2. Mert Cengiz

Doğu Anadolu Bölgesi 16-21 yaş mental erkekler

1. Günay Çelik

2. Samet Arslan

Doğu Anadolu Bölgesi 22+ yaş mental erkekler

1. Fatih Ersöz

2. Engin Duymuş

Doğu Anadolu Bölgesi 16-21 yaş mental bayanlar

1. Aslı Şahin

2. Selina Bayın

Güneydoğu Anadolu Bölgesi 16-21 yaş mental erkekler

1. Musa Cengiz

2. Mehmet Ulu Topsakal

Güneydoğu Anadolu Bölgesi 22+ yaş mental erkekler

1. Reşit Erbek

Şampiyona yarın sona erecek.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.