Futbol: Haftanın programı

Futbol: Haftanın programı

Futbol: Haftanın programı

Futbol: Haftanın programı

29 Nisan 2016 Cuma 08:48
49 Okunma
Futbol: Haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig'e 31, PTT 1. Lig'e 32. hafta maçlarıyla devam edilecek. Spor Toto 2. Lig'de 34, Spor Toto 3. Lig'de ise 38. hafta karşılaşmalarıyla normal sezon tamamlanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:


- Spor Toto Süper Lig


Bugün:

19.00 Çaykur Rizespor-Mersin İdmanyurdu (Çaykur Didi)

20.00 Bursaspor-Galatasaray (Bursa Büyükşehir Belediye)

Yarın:

13.30 Gençlerbirliği-Medipol Başakşehir (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Eskişehirspor-Trabzonspor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Kayserispor (Vodafone Arena)

1 Mayıs Pazar:

16.00 Medicana Sivasspor-Akhisar Belediyespor (Sivas 4 Eylül)

19.00 Fenerbahçe-Gaziantepspor (Ülker)

19.00 Antalyaspor-Torku Konyaspor (Antalya)

2 Mayıs Pazartesi:

20.00 Kasımpaşa-Osmanlıspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)


- PTT 1. Lig


Bugün:

18.30 Şanlıurfaspor-Altınordu (Şanlıurfa GAP Arena)

Yarın:

13.30 Giresunspor-1461 Trabzon (Giresun Atatürk)

16.00 Kayseri Erciyesspor-Adana Demirspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Göztepe-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (İzmir Atatürk)

19.00 Kardemir Karabükspor-Vartaş Elazığspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

1 Mayıs Pazar:

19.00 Balıkesirspor-Samsunspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Adanaspor-Multigroup Alanyaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

2 Mayıs Pazartesi:

18.00 Denizlispor-Boluspor (Denizli Atatürk)

20.00 Alima Yeni Malatyaspor-Karşıyaka (Malatya İnönü)


- Spor Toto 2. Lig


Beyaz Grup

----------------

Yarın:

15.30 Orduspor-Bayrampaşa (Ordu 19 Eylül)

15.30 Hacettepe-BUGSAŞ Spor (Cebeci İnönü)

15.30 Pendikspor-Pazarspor (Pendik)

15.30 Konya Anadolu Selçukspor-Kırklarelispor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)

15.30 Bandırmaspor-Ümraniyespor (Bandırma 17 Eylül)

15.30 Nazilli Belediyespor-Hatayspor (Nazilli İlçe)

15.30 Alpedo Kahramanmaraşspor-Sarıyer (Kahramanmaraş 12 Şubat)

15.30 Anadolu Üsküdar 1908-Menemen Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.30 İstanbulspor-Fethiyespor (Bahçelievler İl Özel İdare)


Kırmızı Grup

-----------------

Yarın:

15.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Fatih Karagümrük (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

15.30 Kocaeli Birlikspor-Bucaspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

15.30 Tokatspor-Keçiörengücü (Tokat Gaziosmanpaşa)

15.30 Tarsus İdmanyurdu-Kartalspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

15.30 Manisaspor-Sivas Belediyespor (Manisa 19 Mayıs)

15.30 Ankara Demirspor-Gümüşhanespor (TCDD Ankara Demirspor)

15.30 Amed Sportif Faaliyetler-Aydınspor 1923 (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)

15.30 Tuzlaspor-MKE Ankaragücü (Tuzla Belediye)

15.30 Eyüpspor-İnegölspor (Eyüp)


- Spor Toto 3. Lig


1. Grup

----------

Yarın:

15.30 Silivrispor-Maltepespor (Silivri)

15.30 Arsinspor-Altay (Arsin İlçe)

15.30 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Tire 1922 (Ahmet Suat Özyazıcı)

15.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Turgutluspor (Kazım Karabekir)

15.30 Bursa Nilüferspor-Yeşil Bursa (Nilüfer)

15.30 Kırıkhanspor-Kozan Belediyespor (Kırıkhan İlçe)

15.30 Düzcespor-Tekirdağspor (Düzce 18 Temmuz)

15.30 Erzin Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Erzin İlçe)


2. Grup

----------

Yarın:

15.30 Etimesgut Belediyespor-Payasspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.30 Adliyespor-Diyarbekirspor (Ankara OSTİM)

15.30 Orhangazispor-1920 Maraşspor (Orhangazi İlçe)

15.30 Sultanbeyli Belediyespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Sultanbeyli Gölet)

15.30 Kemerspor 2003-Ayvalıkgücü Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Gaziosmanpaşa (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

15.30 Sakaryaspor-Sancaktepe Belediyespor (Sakarya Atatürk)

15.30 Zara Belediyespor-Yomraspor (Zara Ahmet Başyurt)

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Ofspor (Bodrum İlçe)


3. Grup

----------

Yarın:

15.30 Gölcükspor-Niğde Belediyespor (İhsaniye İlçe)

15.30 Bayburt Grup Özel İdare-Darıca Gençlerbirliği (Bayburt Genç Osman)

15.30 24 Erzincanspor-Beylerbeyi (Erzincan 13 Şubat)

15.30 Çorum Belediyespor-Körfez İskenderunspor (Turhan Kılıççıoğlu)

15.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Manavgatspor (Van Atatürk)

15.30 Bergama Belediyespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Bergama 14 Eylül)

15.30 Batman Petrolspor-Dardanelspor (Batman 16 Mayıs)

15.30 Çine Madranspor-Sandıklıspor (Çine Yüksel Yalova)

1 Mayıs Pazar:

15.30 Kastamonuspor 1966-Dersimspor (Gazi)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.