Futbol: Haftanın programı

Futbol: Haftanın programı

Futbol: Haftanın programı

Futbol: Haftanın programı

08 Nisan 2016 Cuma 05:35
28 Okunma
Futbol: Haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'e 28, Spor Toto 2. Lig'e 31, Spor Toto 3. Lig'e ise 35. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:


- Spor Toto Süper Lig


Bugün:

20.00 Gaziantepspor-Medicana Sivasspor (Kamil Ocak)

Yarın:

13.00 Osmanlıspor-Eskişehirspor (Osmanlı)

17.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Türk Telekom Arena)

20.00 Torku Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Büyükşehir Belediyesi)

10 Nisan Pazar:

13.30 Mersin İdmanyurdu-Gençlerbirliği (Mersin)

16.00 Kayserispor-Antalyaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Trabzonspor-Medipol Başakşehir (Hüseyin Avni Aker)

11 Nisan Pazartesi:

19.00 Akhisar Belediyespor-Kasımpaşa (Manisa 19 Mayıs)

20.00 Beşiktaş-Bursaspor (Vodafone Arena)


- PTT 1. Lig


Bugün:

18.00 Vartaş Elazığspor-Boluspor (Elazığ Atatürk)

19.00 Multigroup Alanyaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Alanya Oba)

19.00 Kardemir Karabükspor-1461 Trabzon (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Adanaspor-Samsunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

Yarın:

13.30 Denizlispor-Altınordu (Denizli Atatürk)

16.00 Balıkesirspor-Kayseri Erciyesspor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Alima Yeni Malatyaspor-Şanlıurfaspor (Malatya İnönü)

10 Nisan Pazar:

13.30 Giresunspor-Adana Demirspor (Giresun Atatürk)

16.00 Göztepe-Karşıyaka (İzmir Atatürk)


- Spor Toto 2. Lig


Beyaz Grup

----------------

10 Nisan Pazar:

14.30 Pendikspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Pendik)

14.30 Bayrampaşa-Alpedo Kahramanmaraş (İstanbul Büyükşehir Belediyesi)

14.30 Ümraniyespor-Fethiyespor (Ümraniye Belediyesi)

14.30 Hatayspor-İstanbulspor (Antakya Atatürk)

14.30 Orduspor-Kırklarelispor (Ordu 19 Eylül)

14.30 Pazarspor-Hacettepe (Pazar İlçe)

14.30 Menemen Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Menemen İlçe)

14.30 Sarıyer-Bandırmaspor (Yusuf Ziya Öniş)

14.30 BUGSAŞ Spor-Konya Anadolu Selçukspor (Ankara OSTİM)


Kırmızı Grup

----------------

10 Nisan Pazar:

14.30 Tokatspor-Tuzlaspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

14.30 Fatih Karagümrük-Amed Sportif Faaliyetler (Vefa)

14.30 Sivas Belediyespor-İnegölspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

14.30 Gümüşhanespor-Eyüpspor ( Gümüşhane Yenişehir)

14.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Kartalspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

14.30 Keçiörengücü-Kocaeli Birlikspor (Ankara Aktepe)

14.30 MKE Ankaragücü-Ankara Demirspor (Ankara 19 Mayıs)

14.30 Aydınspor 1923-Manisaspor (Adnan Menderes)

11 Nisan Pazartesi:

14.30 Bucaspor-Tarsus İdmanyurdu (Yeni Buca)


- Spor Toto 3. Lig


1. Grup

----------

10 Nisan Pazar:

14.30 Kozan Belediyespor-Erzin Belediyespor (İsmet Atlı)

14.30 Yeşil Bursa-Düzcespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

14.30 Turgutluspor-Kızılcabölükspor (Turgutlu 7 Eylül)

14.30 Tire 1922-Kırıkhanspor (Tire 4 Eylül)

14.30 Maltepespor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Maltepe Hasan Polat)

14.30 Silivrispor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Silivri)

14.30 Tekirdağspor-Zonguldak Kömürspor (Namık Kemal)

11 Nisan Pazartesi:

14.30 Altay-Bursa Nilüferspor (Buca İlçe)


2. Grup

----------

10 Nisan Pazar:

13.30 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

14.30 Diyarbekirspor-Kemerspor 2003 (Diyarbakır Atatürk)

14.30 Payasspor-Sultanbeyli Belediyespor (Payas İlçe)

14.30 Etimesgut Belediyespor-Orhangazispor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.30 Yomraspor-Ofspor (Yomra İlçe)

14.30 Sancaktepe Belediyespor-Derincespor (Sancaktepe Belediyesi)

14.30 Gaziosmanpaşa-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (İstanbul Gaziosmanpaşa)

14.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Zara Belediyespor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

14.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Sakaryaspor (Doğan Seyfi Atlı)


3. Grup

----------

10 Nisan Pazar:

14.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Çatalcaspor (Tavşanlı Ada)

14.30 Manavgatspor-Çine Madranspor (Evrenseki)

14.30 Dersimspor-Batman Petrolspor (Tunceli Atatürk)

14.30 Körfez İskenderunspor-Bergama Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)

14.30 Beylerbeyi-Van Büyükşehir Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

14.30 Darıca Gençlerbirliği-Kastamonuspor 1966 (Darıca İlçe)

14.30 Niğde Belediyespor-Çorum Belediyespor (Niğde 5 Şubat)

14.30 Gölcükspor-24 Erzincanspor (İhsaniye İlçe)

14.30 Dardanelspor-Sandıklıspor (Çanakkale 18 Mart)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.