Futbol: Haftanın programı

Futbol: Haftanın programı

Futbol: Haftanın programı

Futbol: Haftanın programı

25 Mart 2016 Cuma 07:13
38 Okunma
Futbol: Haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'e milli maçlar nedeniyle ara verilirken, Spor Toto 2. Lig'e 29, Spor Toto 3. Lig'e ise 32. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 2. ve 3. Liglerde haftanın maç programı şöyle:


- Spor Toto 2. Lig


Beyaz Grup

---------------

27 Mart Pazar:

13.00 Hatayspor-Kırklarelispor (Antakya Atatürk)

13.00 Orduspor-Ümraniyespor (Ordu 19 Eylül)

13.00 Pazarspor-Bandırmaspor (Pazar İlçe)

13.30 BUGSAŞ Spor-Fethiyespor (Ankara OSTİM)

13.30 Sarıyer-İstanbulspor (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Pendikspor-Hacettepe (Pendik)

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Alpedo Kahramanmaraşspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 Bayrampaşa-Nazilli Belediyespor (İstanbul Büyükşehir Belediye)

13.30 Menemen Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Menemen İlçe)


Kırmızı Grup

----------------

27 Mart Pazar:

13.00 Tokatspor-Kocaeli Birlikspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.00 Gümüşhanespor-Kartalspor (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Sivas Belediyespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

13.30 Tuzlaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Tuzla Belediye)

13.30 Fatih Karagümrük-Ankara Demirspor (Vefa)

13.30 MKE Ankaragücü-Tarsus İdmanyurdu (Ankara 19 Mayıs)

13.30 Keçiörengücü-Manisaspor (Ankara Aktepe)

13.30 Bucaspor-İnegölspor (Yeni Buca)

13.30 Aydınspor 1923-Eyüpspor (Adnan Menderes)


- Spor Toto 3. Lig


1. Grup

----------

27 Mart Pazar:

13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Kazım Karabekir)

13.00 Kırıkhanspor-Silivrispor (Kırıkhan İlçe)

13.00 Erzin Belediyespor-Tire 1922 (Erzin İlçe)

13.30 Gölbaşıspor-Turgutluspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Yeşil Bursa (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Tekirdağspor-Kozan Belediyespor (Namık Kemal)

13.30 Kızılcabölükspor-Maltepespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

13.30 Düzcespor-Altay (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Bursa Nilüferspor-Arsinspor (Nilüfer)


2. Grup

----------

27 Mart Pazar:

13.00 Zara Belediyespor-Diyarbekirspor (Zara Ahmet Başyurt)

13.00 Ofspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Of İlçe)

13.00 Yomraspor-Gaziosmanpaşa (Yomra İlçe)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Bodrum İlçe)

13.30 Derincespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (İzmit İsmetpaşa)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Orhangazispor (Sultanbeyli Gölet Futbol Sahası

13.30 Kemerspor 2003-Adliyespor (Dr. Fehmi Öncel)

13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

13.30 Sakaryaspor-Payasspor (Sakarya Atatürk)


3. Grup

----------

27 Mart Pazar:

12.00 Batman Petrolspor-Darıca Gençlerbirliği (Batman 16 Mayıs)

13.30 Çine Madranspor-Beylerbeyi (Çine Yüksel Yalova)

13.30 Çatalcaspor-Körfez İskenderunspor (Ziya Altınoğlu)

13.30 Sandıklıspor-Dersimspor (Sandıklı İlçe)

13.30 Dardanelspor-Manavgatspor (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Çorum Belediyespor-24 Erzincanspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Kastamonuspor 1966-Bayburt Grup Özel İdare (Gazi)

13.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Gölcükspor (Van Atatürk)

13.30 Bergama Belediyespor-Niğde Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.