Futbol: Haftanın programı

Futbol: Haftanın programı

Futbol: Haftanın programı

Futbol: Haftanın programı

05 Şubat 2016 Cuma 07:42
15 Okunma
Futbol: Haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig ve PTT 1. Lig'de 20, Spor Toto 2. Lig'de 21, Spor Toto 3. Lig'de ise 24. hafta maçları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:


- Spor Toto Süper Lig


Bugün:

19.00 Osmanlıspor-Medicana Sivasspor (Osmanlı)

20.00 Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya)

Yarın:

13.30 Kayserispor-Mersin İdmanyurdu (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Bursaspor-Medipol Başakşehir (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Galatasaray-Torku Konyaspor (Türk Telekom Arena)

7 Şubat Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor-Eskişehirspor (Çaykur Didi)

15.00 Akhisar Belediyespor-Trabzonspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Beşiktaş-Gaziantepspor (Başakşehir Fatih Terim)

8 Şubat Pazartesi:

20.00 Kasımpaşa-Gençlerbirliği (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)


- PTT 1. Lig


Bugün:

19.00 Adanaspor-Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

Yarın:

13.30 1461 Trabzon-Altınordu (Hüseyin Avni Aker)

16.00 Kardemir Karabükspor-Balıkesirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

18.30 Multigroup Alanyaspor-Alima Yeni Malatyaspor (Alanya Oba)

7 Şubat Pazar:

13.30 Boluspor-Adana Demirspor (Bolu Atatürk)

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Kayseri Erciyesspor (Kamil Ocak)

16.00 Vartaş Elazığspor-Denizlispor (Elazığ Atatürk)

18.30 Samsunspor-Karşıyaka (Samsun 19 Mayıs)

8 Şubat Pazartesi:

19.00 Göztepe-Şanlıurfaspor (Manisa 19 Mayıs)


- Spor Toto 2. Lig


- Beyaz Grup


7 Şubat Pazar:

13.00 Alpedo Kahramanmaraşspor-Kırklarelispor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

13.00 Pazarspor-Sarıyer (Pazar)

13.00 Orduspor-Menemen Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

13.30 Hacettepe-Fethiyespor (Cebeci İnönü)

13.30 Nazilli Belediyespor-İstanbulspor (Nazilli)

13.30 Pendikspor-Hatayspor (Pendik)

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Ümraniyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 Bayrampaşa-BUGSAŞ Spor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Bandırmaspor-Konya Anadolu Selçukspor (Bandırma 17 Eylül)



- Kırmızı Grup



Yarın:

13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Kartalspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)

13.30 Manisaspor-Tarsus İdmanyurdu (Manisa 19 Mayıs)


7 Şubat Pazar:

13.00 Tokatspor-Gümüşhanespor (Gaziosmanpaşa)

13.30 Keçiörengücü-Aydınspor 1923 (Ankara Aktepe)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-MKE Ankaragücü (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

13.30 Kocaeli Birlikspor-İnegölspor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

13.30 Ankara Demirspor-Eyüpspor (TCDD Ankara Demirspor)

13.30 Tuzlaspor-Sivas Belediyespor (Tuzla Belediye)

13.30 Fatih Karagümrük-Bucaspor (Vefa)


- Spor Toto 3. Lig


- 1. Grup


7 Şubat Pazar:

13.00 Erzin Belediyespor-Kırıkhanspor (Erzin)

13.30 Gölbaşıspor-Bursa Nilüferspor (Gölbaşı)

13.30 Zonguldak Kömürspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Karaelmas Kemal Köksal)

13.30 Tekirdağspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Namık Kemal)

13.30 Kozan Belediyespor-Silivrispor (İsmet Atlı)

13.30 Yeşil Bursa-Maltepespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.30 Turgutluspor-Altay (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Düzcespor-Kızılcabölükspor (Düzce 18 Temmuz)



- 2. Grup


7 Şubat Pazar:

13.00 Ofspor-Sultanbeyli Belediyespor (Of)

13.00 Yomraspor-Orhangazispor (Yomra)

13.00 Zara Belediyespor-Sakaryaspor (Zara Ahmet Başyurt)

13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Bodrum)

13.30 Derincespor-Kemerspor 2003 (İzmit İsmetpaşa)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Adliyespor (Sancaktepe Belediye)

13.30 Gaziosmanpaşa-Etimesgut Belediyespor (Gaziosmanpaşa)

13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Payasspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Diyarbekirspor (Doğan Seyfi Atlı)



- 3. Grup


7 Şubat Pazar:


13.00 Batman Petrolspor-Bergama Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

13.00 Dersimspor-Niğde Belediyespor (Tunceli Atatürk)

13.00 Körfez İskenderunspor-Darıca Gençlerbirliği (İskenderun 5 Temmuz)

13.30 Çine Madranspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Çine Yüksel Yalova)

13.30 Çatalcaspor-Kastamonuspor 1966 (Ziya Altınoğlu)

13.30 Sandıklıspor-Çorum Belediyespor (Sandıklı)

13.30 Dardanelspor-24Erzincanspor (Çanakkale 18 Mart)

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Bayburt Grup Özel İdare (Tavşanlı Oba)

13.30 Manavgatspor-Gölcükspor (Evrenseki)


Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.