Antalya Triatlonu 15 Mayıs 2016 Pazar

Antalya Triatlonu 15 Mayıs 2016 Pazar

Antalya Triatlonu 15 Mayıs 2016 Pazar

Antalya Triatlonu 15 Mayıs 2016 Pazar

15 Mayıs 2016 Pazar 17:20
89 Okunma
Antalya Triatlonu 15 Mayıs 2016 Pazar

Türkiye Triatlon Federasyonu tarafından düzenlenen Antalya Triatlonu, sona erdi.

Konyaaltı Beach Park'ta dün halk yarışlarıyla başlayan etkinliğin ikinci gününde, 7 ayrı kategoride 508 sporcu mücadele etti. Yüzmeyle başlayan, bisiklet ve koşuyla devam eden yarışlara, Antalyalı sporseverler ilgi gösterdi.

Yarışlar sonunda dereceye giren sporculara madalyaları, Antalya Vali Yardımcısı Mestan Yayman, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İsmail Avşar ve Triatlon Federasyonu Başkanı Hamdi Güneş tarafından verildi.

Sporcuların kıyasıya mücadele ettiği yarışlar sonunda dereceye girenler şöyle:


- Minik Erkekler

1. Emir Aracı

2. Barboros Zorlu

3. Hakan Tunç


- Minik Kızlar

1. Başak Saatli

2. Yaren Nur Çağsan

3. Eylül Eravcı


- Yıldız Erkekler

1. Enes Kızılcık

2. Baran Aktan

3. Muzaffer Gür


- Yıldız Kızlar

1. Bilge Ece Seyhan

2. Birsu Ulkat

3. Görken Sıla Korkmaz


- Genç Erkekler (A)

1. Oktay Arıkan

2. Hüseyin Hallaç

3. Semih Erdik


- Genç Erkekler (B)

1. Gültigin Er

2. Emirhan Altıntaş

3. Arda Tümer


- Genç Kızlar (A)

1. Elif Polat

2. Aybüke Sen

3. Gözde Nur Güvenbaş


- Genç Kızlar (B)

1. İlayda Kara

2. Sinem Özdil

3. Buse Aygün


- Elit Erkekler

1. Ali Mutlu

2. Kutluhan Konuk

3. Tahsin Deniz Saraç


- Elit Kadınlar

1. Ece Bakıcı


- Yaş Kategorileri

- Artı 19 Erkekler

1. Kemal Elektrikçi

2. Ali Can Andaç

3. Mehmet Korkut


- Artı 19 Kadınlar

1. Emine Uluçay

2. Seher Kocatepe

3. Esin Akkartal


- Artı 25 Erkekler

1. Barış İlhan

2. Volkan Odak

3. Gürsel Yazar


- Artı 30 Erkekler

1. Dinçer Yılmaz

2. Bahadır Tama

3. Kemal Çobanyıldızı


- Artı 30 Kadınlar

1. Virginie Arslan

2. Carole Müller

3. Caroline Chapatte


- Artı 35 Erkekler

1. Soner Oralkasım

2. Tahsin Özgür

3. Erdem Ağbaş


- Artı 40 Erkekler

1. Fırat Dizman

2. Kutluhan Özkunt

3. Ateş Berna


- Artı 45 Erkekler

1. Hakan Ulaş

2. Mehmet Seçilmiş

3. Gökhan Özkorkmaz


- Artı 50 Erkekler

1. Martin Benhard

2. Hakan Posacıoğlu

3. Mehmet Akarcalı


- Artı 55 Erkekler

1. Ayhan Tama

2. Sami Noyan

3. Aytaç Bilginer


- Artı 60 Erkekler

1. Fikret Akay

2. Ali Bıdı

3. Selami Vanlı


- Artı 40 Kadınlar

1. Ayşin Özer Başkır

2. Didem Aksoy

3. Cevlan Ertuğrul


- Artı 50 Kadınlar

1. Canan Oyma

2. Hediye Tama


- Paratriatlet (Engelli)

1. Ekrem Taşkın

2. Abdülkadir Özoğul

3. Orkun Dökmen


- Aquatlon

- Minik Erkekler (A1)

1. Ahmet Bahçıvan

2. Türker Bahar

3. Mikail Akkız


- Minik Kızlar (A1)

1. Ela İmamoğlu

2. Aysu Çakman

3. Rana Yavuz


- Minik Erkekler (A2)

1. Arda Arıcı

2. Tüker Kemal Kıyak

3. Ekim Deniz Tuncel


- Minik Kızlar (A2)

1. Gülce Temiz

2. Elif Varlı

3. Lara Çinko

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.